Kategorie

Taniec irlandzki


Fays Dancing Shoes to irlandzka marka działająca w Dublinie, w rodzinnym warsztacie Eamona Fay. Pracownia jest wiodącym, zaufanym producentem obuwia do tańca irlandzkiego, a marka wybierana jest przez mistrzów tańca irlandzkiego, tancerzy pokazów i show (np. Riverdance, Lord of the Dance), uczestników feisanna (zawodów w tańcu irlandzkim), nauczycieli i tysiące pasjonatów tańca irlandzkiego.

Marki Antonio Pacelli i Hullachan to efekt współpracy Craiga Coussinsa i braci Gavigan - ludzi skupionych na zdrowotnych aspektach tańca irlandzkiego i poszukujących rozwiązań, które uczynią taniec bardziej przyjemnym i bezpiecznym. Nowatorska technologia produkcji oraz starannie dobrane materiały złożyły się na sukces marki i satysfakcję tancerzy na każdej szerokości geograficznej.

Z dumą oferujemy oryginalne obuwie do stepu irlandzkiego (hard shoes) marek Fays, Hullachan i Antonio Pacelli oraz baletki do tańca irlandzkiego miękkiego, tzw. pumps (ang.) / ghillies (irl.) wykonane przez pracownie Hullachan i Fays Dancing Shoes. Uzupełnieniem tradycyjnego stroju niech będą śnieżnobiałe skarpety do tańca irlandzkiego (poddle socks) marki Antonio Pacelli lub czarne kryjące i wytrzymałe rajstopy taneczne.

W razie trudności w dopasowaniu lub braku rozmiaru prosimy o kontakt z salonem.