Kategorie

Męskie i chłopięce

Oferujemy eleganckie i różnorodne kostiumy dla tancerzy, a także wygodną odzież treningową i dodatki do strojów, w tym najwyższej jakości detale takie jak spinki do kołnierzyka, muchy, pasy do fraka i wiele innych. Stwórz swój sceniczny wygląd i czuj się swobodnie w ruchu.

Gwarantujemy asortyment prestiżowych marek. Ubrania z doskonałych tkanin, szyte z dbałością o każdy szczegół, ze świadomością ruchów tancerza i starannie wykończone. Na treningi, na parkiet i na scenę.

Podkategorie

  • Koszule / body
  • Spodnie
  • Treningowe / inne
  • Dodatki

    Podczas występu publicznego tancerz, szczególnie u boku wytwornej partnerki, po prostu musi prezentować się nienagannie. To element tanecznego show, na które czekają widzowie, jury turniejów i wszyscy, którzy śledzić będą jego kroki na parkiecie.

    Z dodatkami dostępnymi w naszym sklepie z łatwością można stworzyć niepowtarzalny strój na pokaz, turniej i wszelkie specjalne okazje. Oferujemy uniwersalne, klasyczne muchy frakowe, spinki do mankietów i kołnierzy, pasy do fraka, poszetki i wszelkie elementy, które tancerz powinien zawsze mieć w zanadrzu.  

na stronę