Kategorie

Filtruj

Dostępność
Tęgość
Rozmiar
Kształt obcasa

Treningowe

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości obuwie treningowe znanych i cenionych marek Sansha i Kozdra. Proponujemy buty do tańca popularne wśród hobbystów i zawodowców, a wśród nich buty sportowe typu sneaker oraz klasyczne practisy. Stawiamy na starannie wyselekcjonowany asortyment ceniony na całym świecie. Wśród dostępnych modeli oferujemy zarówno buty uniwersalne, jak i dedykowane profesjonalnym tancerzom, trenerom i nauczycielom tańca.

Podkategorie

  • Sportowe

    Oferujemy sportowe obuwie taneczne - lekkie i elastyczne sneakery niskie i wysokie - francuskiej marki Sansha, z technologią dwuczęściowej, specjalnie amortyzowanej podeszwy.

    Poniżej znajdą Państwo buty treningowe wszechstronnego użytku, dla kobiet i mężczyzn, spełniające najróżniejsze potrzeby tancerzy zaawansowanych oraz hobbystów. Do wyboru różne modele do tańca towarzyskiego i nowoczesnego, tango argentino, salsy, bachaty, zumby, kizomby, do fitnessu i do wielu innych zastosowań.

  • Practisy/ćwiczki

    Taneczny trening rządzi się własnymi prawami i stawia przed nami szczególne wymagania pod względem obuwia. Treningowe buty taneczne muszą zapewniać maksymalne wsparcie w rozwijaniu techniki, gwarantować swobodę ruchów, odpowiednią stabilizację stopy, wyczucie podłoża.

    W oparciu o własne doświadczenie, oferujemy naszym Klientom najlepsze modele obuwia tanecznego.Poniżej znajdą Państwo buty do tańca treningowe (tzw. practisy, ćwiczki) zarówno dla zawodowych tancerzy, nauczycieli i instruktorów, jak również dla początkujących.

na stronę