Kategorie

Taniec towarzyski

Oferujemy damskie i męskie obuwie taneczne do szeroko pojętego tańca towarzyskiego, rekomendując głównie znane polskie marki - Kozdra, Stakato, Akces oraz Artis.

Nasze obuwie sprawdzi się zarówno w tańcu sportowym, turniejowym, jak i użytkowym. Hobbyści i początkujący tancerze znajdą dla siebie wygodne obuwie uniwersalne, zawodowcy - profesjonalne buty do tańca zagranicznych marek International Dance Shoes (IDS), Supadance, Dance Naturals i Dansport.  Jesteśmy otwarci na Wasze eksperymenty taneczne, dlatego na naszych półkach znajdziecie buty do salsy, kizomby, bachaty, merengue i innych stylów.

Oferujemy również buty do tańca dla dzieci i chętnie doradzamy przy ich właściwym doborze.

Podkategorie

 • Obuwie damskie

  Nasza oferta butów do tańca towarzyskiego obejmuje profesjonalne buty damskie cenionych marek, jak Kozdra, Dance Naturals czy Supadance. Polecamy również obuwie naszej marki - Stakato - z miękką, przyjemną w dotyku wkładką oraz na odpowiednio wyważonych obcasach. Oferujemy buty do latino, standardu i półstandardu oraz obuwie do ćwiczeń. Istnieje również możliwość wykonania butów na specjalne zamówienie. Proponujemy Państwu wiele różnych modeli, dla tancerzy początkujących, zaawansowanych, jak i dla zawodowców. Zapewniamy najwyższą jakość asortymentu selekcjonowanego przez pasjonatów tańca z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 • Obuwie dziewczęce

  Polecamy Państwu najwyższej jakości obuwie dla młodych tancerek, które pozwoli im rozwinąć skrzydła na parkiecie. W naszej ofercie obuwia do tańca towarzyskiego znajdą Państwo buty uniwersalne ("pierwszy krok") dla dziewczynek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, a także buty do tańców standardowych na klocku dla tancerek na kolejnym etapie tanecznego wtajemniczenia.

  Odpowiadamy też na bardziej indywidualne potrzeby naszych najmłodszych klientek oferując szycie obuwia na miarę, w wielu wersjach kolorystycznych i z możliwością wyboru sposobu zapięcia obuwia. Nasz asortyment obejmuje renomowane marki polskie (Kozdra, Stakato).

 • Obuwie męskie

  Sklep taneczny Stakato oddaje do Państwa dyspozycji szeroką ofertę butów do tańca towarzyskiego. Jest ona tworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie nie tylko szewców, ale też tancerzy, znających branżę od strony praktycznej. Specjalnie dla naszych Klientów selekcjonujemy asortyment, wybierając buty do tańca spełniające najwyższe wymagania. W poniższej kategorii znajdą Państwo modele męskie do standardu i do łaciny renomowanych marek, w tym polskiej marki Kozdra, jednej z najstarszych firm produkujących buty do tańca towarzyskiego. Umożliwiamy również szycie butów na specjalne zamówienie.

 • Obuwie chłopięce

  Aby młody tancerz z przyjemnością rozwijał swoją pasję i doskonalił się w szybkim tempie, potrzebuje wygodnych butów dobrej jakości. Obuwie jest najważniejszym elementem stroju tanecznego, szczególnie istotnym, gdy dopiero rozwijamy technikę. Już od pierwszych kroków na parkiecie nie należy zapominać o jego roli. Nasza oferta obejmuje obuwie taneczne dla chłopców przeznaczone do łaciny oraz uniwersalne, wykonane ze skóry ekologicznej (pierwszy krok) oraz naturalnej. Istnieje również możliwość wykonania butów na specjalne zamówienie. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, od lat cenionymi przez tancerzy.

na stronę