Kategorie

Obuwie męskie

Sklep taneczny Stakato oddaje do Państwa dyspozycji szeroką ofertę butów do tańca towarzyskiego. Jest ona tworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie nie tylko szewców, ale też tancerzy, znających branżę od strony praktycznej. Specjalnie dla naszych Klientów selekcjonujemy asortyment, wybierając buty do tańca spełniające najwyższe wymagania. W poniższej kategorii znajdą Państwo modele męskie do standardu i do łaciny renomowanych marek, w tym polskiej marki Kozdra, jednej z najstarszych firm produkujących buty do tańca towarzyskiego. Umożliwiamy również szycie butów na specjalne zamówienie.

Podkategorie

 • Latino

  Tańce latynoamerykańskie to dynamika, szybkość i wyrazistość. To zmysłowe, pewne ruchy, wymagające od tancerza dużej zwinności i doskonałego wyczucia. Wygodne obuwie jest podstawą osiągnięcia dobrych wyników, zapewniając pełną swobodę i naturalność.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli męskich butów do latino. Wszystkie pochodzą wprost od najlepszych producentów, rekomendowanych przez profesjonalistów. Polecamy między innymi buty taneczne polskiej marki Kozdra z wieloletnią tradycją, jednej z najstarszych na naszym rynku firm z tej branży.

 • Standard

  Tańce standardowe to elegancja i dystynkcja, tak w ruchach, jak w wyglądzie tancerza. Aby sprostać wszystkim potrzebom, przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę najwyższej jakości obuwia do standardu.

  Poniżej znajdą Państwo wiele eleganckich, klasycznych modeli pokazowych i treningowych, zaprojektowanych z dbałością o odpowiednie dopasowanie w tańcu i o najwyższy komfort użytkowania. Oferujemy między innymi asortyment uznanej brytyjskiej marki Supadance oraz projektowane w oparciu o długoletnie doświadczenie buty taneczne polskich producentów Kozdra oraz Akces.

 • Practisy - ćwiczki

  Oferujemy męskie buty taneczne treningowe marki Kozdra (tzw. practisy, ćwiczki) - dedykowane doświadczonym tancerzom sportowym, hobbystom, którzy spędzają na parkiecie dużo czasu oraz uczestnikom obozów tanecznych.

  Zapewnij sobie maksymalny komfort i skoncentruj się na zadaniu. Nasze obuwie treningowe dotrzyma Ci tempa.

 • Na zamówienie

  Sklep Stakato oferuje profesjonalne buty do tańca szyte na specjalne zamówienie. Ten segment naszej oferty dedykowany jest klientom o indywidualnych wymaganiach i potrzebach, ceniącym najwyższą jakość i prestiż. W razie pytań służymy pomocą i fachowym doradztwem.

na stronę