Kategorie

Kilka słów o nas

Angielskie wyrażenie mówi to walk in one’s shoes” – dosłowniechodzić w czyichś butach” – czyli postawić się w sytuacji drugiej osoby.

W naszym salonie te słowa nabierają szczególnego znaczenia.

Od 2006 roku budujemy naszą markę w oparciu o własne doświadczenia taneczne oraz we współpracy ze znawcami tematu i najbardziej cenionymi producentami obuwia tanecznego w Polsce i za granicą (Kozdra, Akces, Stakato, Supadance, Sansha, Grishko, Bloch, Intermezzo, DanzArte). W nasze ofercie znajdują się również profesjonalne buty do tańca włoskiej marki Dance Naturals oraz obuwie do tańca irlandzkiego marki Fays z Dublina.

Nasz sklep taneczny powstał dla pasjonatów tańca w różnych jego rodzajach, gatunkach i formach. Oferujemy damskie i męskie buty do tańca towarzyskiego, buty do salsy, tanga i flamenco, pointy, baletki do tańca i napalcówki. Znajdziecie u nas obuwie do tańca orientalnego, jazzu, tańca nowoczesnego, ludowego… na treningi i na scenę.

Nasze obuwie taneczne jest dostępne „od ręki” w wielu ciekawych fasonach i kolorach. Jeśli chcecie podkreślić swoją osobowość i wyróżnić się tłumie, proponujemy buty taneczne szyte „na miarę” na zamówienie indywidualne.

Słuchamy Waszych opinii i sugestii, aby proponować Wam jakościowe produkty dopasowane do potrzeb tancerzy – do Waszych potrzeb. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, by każdy znalazł coś dla siebie.

Zaopatrujemy tancerzy w niezbędne akcesoria taneczne, kosmetyki sceniczne, a także stroje do tańca i dodatki odzieżowe, w tym kostiumy i paczki baletowe oraz odzież do treningów.

Przyszłym Państwu Młodym polecamy nasze buty ślubne – stylowe, ponadczasowe i niezwykle wygodne. Trzeba przymierzyć, aby uwierzyć ;)

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową (za pośrednictwem sklepu internetowego, telefonicznie i mailowo) oraz stacjonarną. Zapraszamy do spotkania się z nami – osobiście lub wirtualnie – i życzymy udanych zakupów!

Załoga Stakato