Kategorie

Kilka słów o nas

Angielskie wyrażenie mówi to walk in one’s shoes” – dosłowniechodzić w czyichś butach” – czyli postawić się w sytuacji drugiej osoby.

W naszym salonie te słowa nabierają szczególnego znaczenia.

Od 2006 roku budujemy naszą markę w oparciu o własne doświadczenia taneczne oraz we współpracy ze znawcami tematu i najbardziej cenionymi producentami obuwia tanecznego w Polsce i za granicą - Kozdra, Artis, Akces, Stakato, Supadance, International Dance Shoes, Dansport, Lidmag, Dance Naturals, Werner Kern.

Na naszych półkach znajdziesz światowe marki baletowe: Grishko, Bloch, Gaynor Minden, Wear Moi, Capezio, Intermezzo, Sansha.

Oferujemy również profesjonalne buty do tańca amerykańskich marek Fuego oraz Burju, włoskie obuwie do tanga argentyńskiego Tangolera oraz buty do tańca irlandzkiego Fays, Antonio Pacelli i Hullachan.

Nasz sklep taneczny powstał dla pasjonatów tańca w różnych jego rodzajach, gatunkach i formach. Oferujemy damskie i męskie buty do tańca towarzyskiego, buty do salsy, obuwie do tango argentino, pointy baletowe, baletki do tańca, napalcówki i bezpalcówki, buty do tańca irlandzkiego i obuwie do stepu amerykańskiego. Znajdziecie u nas buty do jazzu, tańca nowoczesnego, ludowego, orientalnego… na treningi i na scenę.

Nasze obuwie taneczne jest dostępne „od ręki” w wielu ciekawych fasonach i kolorach. Jeśli chcecie podkreślić swoją osobowość i wyróżnić się tłumie, proponujemy buty taneczne szyte „na miarę” na zamówienie indywidualne.

Zaopatrujemy tancerzy w niezbędne akcesoria taneczne, kosmetyki sceniczne, kamienie dekoracyjne Swarovski, a także stroje do tańca i dodatki odzieżowe, w tym kostiumy i paczki baletowe oraz odzież do treningów.

Przyszłym Państwu Młodym polecamy nasze buty ślubne – stylowe, ponadczasowe i niezwykle wygodne. Trzeba przymierzyć, aby uwierzyć ;)

Słuchamy Waszych opinii i sugestii, aby proponować Wam jakościowe produkty dopasowane do potrzeb tancerzy – do Waszych potrzeb. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, by każdy znalazł coś dla siebie.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową (za pośrednictwem sklepu internetowego, telefonicznie i mailowo) oraz stacjonarną. Zapraszamy do spotkania się z nami – osobiście lub wirtualnie – i życzymy udanych zakupów!

Załoga Stakato