Kategorie

OBUWIE BALETOWE

Autoryzowany doradca GM

Podkategorie

 • Pointy

  Do zakupu lub przymiarki point baletowych

  zapraszamy od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach 10:00-17:30 (WTORKI 10:00-18:30).

  Naszym priorytetem jest wysoka jakość obsługi (czas i uwaga, profesjonalne doradztwo, staranny dobór),
  którą możemy zapewnić tancerkom klasycznym tylko w dni robocze.

  Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

  W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne pointy baletowe, które spełnią oczekiwania tancerzy wszystkich stopni zaawansowania – i początkujących, i zawodowych. Oferujemy obuwie, które cechuje solidność, wytrzymałość i wysoka jakość wykonania z dbałością o szczegóły. Respektując różnorodność potrzeb tancerek stale uzupełniamy naszą ofertę o modele w różnych tęgościach i różnych stopniach twardości podeszwy.

  Cenimy najwyższą jakość, dlatego prym w naszej ofercie wiodą buty do tańca klasycznego takich marek jak Bloch, Capezio, Gaynor Minden, Grishko oraz (zwłaszcza dla początkujących) Sansha - producentów z wieloletnią tradycją, cieszących się zaufaniem tancerzy na całym świecie.

  Autoryzowany doradca Gaynor Minden

 • Półpointy

  Oferujemy półpointy renomowanej marki Bloch. Trening w półpointach stanowi etap przejściowy między ćwiczeniami w baletkach, a tańcem w pointach baletowych.

 • Baletki

  Oferujemy baletki różnego typu dla dzieci, kobiet i mężczyzn - tekstylne i skórzane, z podeszwą pełną i dwudzielną - zawsze gwarantując ich wysoką jakość, wygodę i szereg rozwiązań dodatkowych, takich jak np. lateksowa wkładka z bawełną wewnątrz lub kurczliwa gumka na podbiciu stopy.

  Nasze baletki do tańca są połączeniem innowacyjnych koncepcji w świecie obuwia tanecznego oraz komfortu wypracowanego przez lata doświadczenia i przez pracę z najlepszymi tancerzami w Polsce i na świecie.

 • Napalcówki, bezpalcówki

  Oferujemy półbaletki, czyli napalcówki skórzane i bezpalcówki w kilku odmiennych modelach. Szeroki wybór półbaletek umożliwia idealne dopasowanie obuwia do potrzeb i anatomii stóp tancerza, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Proponujemy obuwie taneczne produkcji polskiej oraz produkty cenionych marek zagranicznych, takich jak Grishko, Bloch, Intermezzo i Sansha.

 • Charakterki, treningowe

  Przedstawiamy ofertę obuwia do tańca ludowego, które świetnie sprawdza się w szkołach baletowych podczas nauki podstaw polskich tańców ludowych.

  Oferujemy skórzane charakterki ludowe marki Sansha z welurowymi podeszwami i niskimi obcasami.

 • Buty ocieplające