Kategorie

Pointy elastyczne Bloch Eurostretch

Eurostretch to model Bloch z dzieloną podeszwą z serii StretchPointe, który stał się bestsellerem wśród zaawansowanych i zawodowych tancerzy. Elastyczna satyna obejmuje stopę jak skarpetka, a dzielona podeszwa daje duże możliwości rozszerzenia swojego repertuaru o bardziej współczesne choreografie.

Więcej szczegółów

18 Przedmioty

499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pointy Eurostretch zostały stworzone na opatentowanych formach Balance European i uszyte są z bardzo elastycznej satyny, która mocno przylega do stopy - zachowuje się niemalże jak druga skóra. Satyna z dodatkiem elastycznych włókien zachowuje swój elegancki połysk i bardzo dyskretnie wspiera tancerza, zapewniając bliski kontakt stopy z obuwiem i dodając pewności siebie w każdej pozycji.

Model posiada innowacyjną, dwudzielną podeszwę, która jest lekko wyprofilowana do łuku stopy (od samego początku podkreślając linię stóp "en pointe") oraz umożliwiając maksymalną artykulację pracy stóp.

Poszerzony boks z szeroką platformą i głęboki czubek świetnie stabilizują stopę, zapewniając niezrównany balans, charakterystyczny dla point z rodziny Balance European.

Model Eurostretch wyposażono również w wygodny, wysoki zapiętek, który od wewnątrz jest wyściełany cienką, miękką skórką, co chroni przed zsuwaniem się zapiętka podczas przechodzenia przez półpalce.

W pointach zastosowano klej typu "A" - odporny na wysokie temperatury i wilgoć. Teraz możesz zabrać swoje pointy na turnee po najbardziej egzotycznych zakątkach świata ;)

Model Eurostretch posiada również:

  • wyciszone czubki
  • gumkę obwodową do regulacji (obniżone wycięcie czubka point nadaje stopie opływowy kształt)
  • wyjmowane żelowe wkładki (poduszeczki) w czubkach point
  • UWAGA - zdjęcie poglądowe! Pointy nie stanowią kompletu z gumkami i troczkami. Dodatkowe akcesoria dostępne TUTAJ

Więcej o marce Bloch

Inne produkty z tej samej kategorii