Kategorie

Filtruj

Dostępność
Kolor
Rozmiar
Kształt obcasa
Wysokość obcasa

Obuwie chłopięce

Aby młody tancerz z przyjemnością rozwijał swoją pasję i doskonalił się w szybkim tempie, potrzebuje wygodnych butów dobrej jakości. Obuwie jest najważniejszym elementem stroju tanecznego, szczególnie istotnym, gdy dopiero rozwijamy technikę. Już od pierwszych kroków na parkiecie nie należy zapominać o jego roli. Nasza oferta obejmuje obuwie taneczne dla chłopców przeznaczone do łaciny oraz uniwersalne, wykonane ze skóry ekologicznej (pierwszy krok) oraz naturalnej. Istnieje również możliwość wykonania butów na specjalne zamówienie. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, od lat cenionymi przez tancerzy.

Podkategorie

 • Latino

  Nasza oferta obejmuje buty chłopięce do tańców latynoamerykańskich, odpowiednie zarówno na treningi, jak i na turnieje oraz pokazy. Proponujemy Państwu wyłącznie obuwie taneczne najlepszych marek, w tym polskiej marki Kozdra.Dbamy o to, aby dostępny w naszym sklepie asortyment spełniał potrzeby początkujących tancerzy, jak również tych, których zdążyli już rozwinąć skrzydła i mają coraz większe wymagania odnośnie tanecznego wyposażenia.

 • Standard / uniwersalne

  Podczas stawiania pierwszych kroków na parkiecie, wygoda obuwia i jego właściwe dopasowanie są niezwykle ważne. Obuwie decyduje o samopoczuciu i bezpieczeństwie tancerza oraz może wpłynąć na to, czy będzie chętnie rozwijał swoją pasję.

  Polecamy Państwu chłopięce buty do tańców standardowych na niskich obcasach. Buty do standardu dla młodych tancerzy są traktowane jako uniwersalne buty do tańczenia, odpowiednie również do nauki tańców latynoamerykańskich, na próby, treningi i turnieje.

  Dbamy o to, by nasza oferta zawierała modele o różnych fasonach i właściwościach, spośród których nasz personel pomoże dobrać tę najbardziej odpowiednią parę. W poniższej kategorii polecamy dobre krajowe marki, Stakato, AkcesKozdra Artis.

 • Na zamówienie

  Wiemy, że każdy tancerz ma inne potrzeby i inną budowę ciała. Aby spełnić Państwa oczekiwania proponujemy możliwość złożenia zamówienia specjalnego. W ramach oferty butów chłopięcych do tańców towarzyskich umożliwiamy uszycie obuwia na miarę. W razie potrzeby służymy fachową radą i pomocą.