Kategorie

Filtruj

Dostępność

Odzież - stroje

Stroje taneczne obecne w ofercie sklepu Stakato to przede wszystkim wygodna odzież treningowa damska i męska, ale również odzież taneczna dla dzieci. Oferujemy sukienki turniejowe Pierwszy Krok dla dziewczynek oraz taneczne body chłopięce i body męskie. Nasze stroje na turnieje tańca wykonane są z wysokiej jakości lycry i tkanin z dodatkiem lycry, co ma niebagatelny wpływ dopasowanie i na wygodę w tańcu.

Sukienki turniejowe taneczne oraz body turniejowe dla chłopców szyjemy również na zamówienie indywidualne.

Podkategorie

 • Damskie i dziewczęce

  Dla tancerek zrobienie dobrego wrażenia wizualnego jest szczególnie ważne. W tańcu zawsze chcą wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. Ubiór – estetyczny kostium baletowy czy stylowa sukienka do latino – to ważny element scenicznego spektaklu. Stworzenie wizerunku jest sztuką, wymaga więc inspiracji. Tej zaś pragniemy dostarczyć naszym Klientom, oddając do Ich dyspozycji szeroką ofertę strojów i dodatków w różnych stylach, wysokiej jakości. Liczy się również wygoda, dlatego proponujemy komfortową, markową odzież do treningów. Poniżej pełna oferta odzieży tanecznej damskiej i dziewczęcej.

 • Męskie i chłopięce

  Oferujemy eleganckie i różnorodne kostiumy dla tancerzy, a także wygodną odzież treningową i dodatki do strojów, w tym najwyższej jakości detale takie jak spinki do kołnierzyka, muchy, pasy do fraka i wiele innych. Stwórz swój sceniczny wygląd i czuj się swobodnie w ruchu.

  Gwarantujemy asortyment prestiżowych marek. Ubrania z doskonałych tkanin, szyte z dbałością o każdy szczegół, ze świadomością ruchów tancerza i starannie wykończone. Na treningi, na parkiet i na scenę.

 • Na zamówienie

  Tancerzom mającym szczególne wymagania w stosunku do stroju, zapewniamy możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. Oferujemy kostiumy szyte na miarę z tkanin wysokiej jakości, projektowane i szyte przez krawców rozumiejących specyfikę ubioru tanecznego. Nasze stroje gwarantują tancerzom wygodę, pełną swobodę ruchów i nienaganny wygląd.

 • Tkaniny
na stronę