Kategorie

Filtruj

Dostępność
Producent

Kryształy flatback

Zawieszenie sprzedaży Swarovski

Kostium taneczny powinien być oryginalny i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Tancerzom chcącym się wyróżnić i dodać swoim kreacjom blasku oferujemy oryginalne kryształy Swarovski, słynnej austriackiej marki wytwarzającej produkty ze szlifowanego szkła. Poniżej znajdą Państwo kryształy do stroju typu flatback, przeznaczone do przytwierdzania na klej (z nałożoną fabrycznie warstwą kleju lub bez). Do wyboru wiele wyjątkowych kolorów i wzorów, które pozwolą stworzyć olśniewające kompozycje.  

Podkategorie

 • Bez kleju (no hotfix)

  Zawieszenie sprzedaży Swarovski

  W tej kategorii proponujemy Państwu oryginalne kryształy Swarovski Elements, które nadadzą kostiumom tanecznym pięknego blasku. Kamienie typu no hotfix przytwierdza się do stroju lub innych powierzchni za pomocą kleju, który nanosi się z tubki, na płaską tylną powierzchnię ozdoby. Są to kryształy z podstawą foliowaną, bez warstwy kleju.

  Zapraszamy również do kategorii kleje i aplikatory, w której zakupić można akcesoria do wygodnego nakładania i trwałego przytwierdzania ozdób.

 • Z klejem (hotfix)

  Zawieszenie sprzedaży Swarovski

  Hotfix to najłatwiejsze i najszybsze w aplikacji elementy Swarovski, posiadające na spodzie warstwę kleju, który reaguje na ciepło. Do wyboru wiele różnych wzorów i kolorów szkiełek z warstwą pięknie odbijającą światło. Z oryginalnymi ozdobami cenionej w świecie marki Twoja kreacja przyciągnie jeszcze więcej spojrzeń i stanie się całkowicie niepowtarzalna.

  Zapraszamy także do naszego działu porad – po informacje, jak nakładać kamienie i po szczyptę inspiracji.

na stronę