Kategorie

Swarovski

Taniec to sztuka, liczy się więc inwencja twórcza i oryginalność. By na scenie zabłysnąć jak prawdziwa gwiazda, można ozdobić strój do tańca dodatkowymi elementami. Doskonale nadają się do tego oryginalne kryształy Swarovski, obecne w ofercie naszego sklepu. Są to popularne barwne cyrkonie mieniące się wszystkimi kolorami tęczy, o wysokich właściwościach odbijania i rozpraszania światła.

Polecamy Państwu różne kształty, kolory i wielkości kamieni do stroju tanecznego, do aplikacji za pomocą kleju (w tym kryształy hotfix, z warstwą kleju na podstawie) lub do przyszywania. Oferujemy również kleje i aplikatory do wygodnego nakładania cyrkonii, a także kryształy do ozdabiania obuwia. Gwarantujemy oryginalność wszystkich produktów.

Podkategorie

 • Kryształy flatback

  Kostium taneczny powinien być oryginalny i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Tancerzom chcącym się wyróżnić i dodać swoim kreacjom blasku oferujemy oryginalne kryształy Swarovski, słynnej austriackiej marki wytwarzającej produkty ze szlifowanego szkła. Poniżej znajdą Państwo kryształy do stroju typu flatback, przeznaczone do przytwierdzania na klej (z nałożoną fabrycznie warstwą kleju lub bez). Do wyboru wiele wyjątkowych kolorów i wzorów, które pozwolą stworzyć olśniewające kompozycje.  

 • Kryształy przyszywane

  W ofercie Stakato znajdą Państwo kryształy Swarovski, które nadadzą blasku każdemu kostiumowi do tańca. Poniżej kryształy przeznaczone do przyszywania, dla najtrwalszego efektu i pewności, że każdy kamień pozostanie na swoim miejscu nawet po wielu występach. Zapewniamy wybór wielu kolorów, wielkości i wzorów cyrkonii, znanych z doskonałego szlifu i specjalnej powłoki galwanicznej, zapewniających wyjątkowo lśniące odbicie światła

 • Kleje i aplikatory

  Oferujemy Państwu mocne kleje do kryształów no hotfix, a także wygodne aplikatory, które ułatwią nakładanie kamieni. Z dostępnymi poniżej akcesoriami ozdabianie stroju stanie się przyjemnością. Uzyskasz precyzyjne i trwale efekty.

 • Ozdabianie obuwia

  Koniec z nudą na parkiecie :)

  Pracownia Dekorowania Artystycznego oferuje Wam usługę ozdabiania obuwia tanecznego kryształkami Swarovski Elements.

  Swarovski Elements

  Spersonalizuj swoje buty!
  Wybierz kamienie spośród naszej oferty - dobierz kolor i rozmiar, wymyśl własny wzór aplikacji, którą chcesz nanieść na swoje buty do tańca.

  Skontaktuj się z nami celem wyceny zlecenia i daj się zobaczyć parkiecie.

  Zdobimy przede wszystkim taneczne obuwie ślubne oraz profesjonalne buty do tańca pokazowego i turniejowego. Aplikacje z kryształów Swarovski w zależności od zastosowania mogą dodać obuwiu wieczorowego charakteru, drapieżnego "pazura", dyskretnej elegancji.

 • Informacje i rady

  W tym miejscu udostępniamy informacje pomocne przy wyborze i aplikacji kamieni Swarovski Elements.

  Kolorystyka kamieni:  TABELA KOLORÓW

  Instrukcja aplikacji kryształów flatback (sposoby klejenia):

  Typ NO HOTFIX (bez warstwy kleju)

  Przyklejanie kryształów no-hotfix

  1. Ułóż przygotowane kryształy wypukłą stroną do góry.
  2. Na końcówkę nanieść lepki żel, wosk lub plastelinę.
  3. Na materiale rozprowadź klej w miejscu, w którym ma być przyklejony kryształ.
  4. Lepką końcówką dociśnij kamień tak, aby przykleił się do niej na chwilę.
  5. Nanieś kryształ na materiał w miejscu rozprowadzenia kleju i dociśnij (możesz do tego celu użyć drugiego patyczka).
  6. Pozostaw do wyschnięcia.

  Typ HOTFIX (z warstwą kleju)

  1. Rozłóż materiał i przybory na twardej powierzchni.
  2. Ułóż przygotowane kryształy wypukłą stroną do góry.
  3. Wybierz i załóż odpowiednią końcówkę aplikatora. Włącz aplikator i odczekaj 2 minuty do rozgrzania urządzenia.
  4. Dociśnij końcówkę do kryształu od wypukłej strony. UWAGA! Nie wciskaj kryształu do końca, ponieważ może on zablokować się wewnątrz aplikatora.
  5. Odwróć aplikator tak, abyś mógł kontrolować topnienie kleju. Kiedy zacznie się topić i bulgotać na obrzeżach oznacza to, że kamień jest gotowy do klejenia.
  6. Przyłóż delikatnie kryształ do klejonej powierzchni i dociśnij (nie używając siły, aby nie utknął w końcówce aplikatora).
  7. Postępuj podobnie z pozostałymi kamieniami.
  8. Przed zmianą końcówki odczekaj, aż wystygnie - jest bardzo gorąca!
na stronę