Kategorie

Filtruj

Obuwie dziewczęce

Polecamy Państwu najwyższej jakości obuwie dla młodych tancerek, które pozwoli im rozwinąć skrzydła na parkiecie. W naszej ofercie obuwia do tańca towarzyskiego znajdą Państwo buty uniwersalne ("pierwszy krok") dla dziewczynek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, a także buty do tańców standardowych na klocku dla tancerek na kolejnym etapie tanecznego wtajemniczenia.

Odpowiadamy też na bardziej indywidualne potrzeby naszych najmłodszych klientek oferując szycie obuwia na miarę, w wielu wersjach kolorystycznych i z możliwością wyboru sposobu zapięcia obuwia. Nasz asortyment obejmuje renomowane marki polskie (Kozdra, Stakato).

Podkategorie

 • Latino / uniwersalne

  Buty są najważniejszym wyposażeniem młodej, początkującej tancerki, takim, które ma wpływ zarówno na satysfakcję osoby uczącej się, jak i na jej postępy.

  Oferujemy wygodne buty taneczne dla dziewczynek stawiających swoje pierwsze kroki na parkiecie. Poniższa kategoria obejmuje buty do tańców latino dziewczęce. Jest to obuwie uniwersalne, odpowiednie również do innych stylów. Do wyboru wiele przyjaznych dzieciom modeli sprawdzonych marek Kozdra i Stakato, a także Artis czy Dancesport. Obuwie z logiem Stakato standardowo wyposażone jest w miękką, półprofesjonalną podeszwę, którą wywołuje uśmiech na buziach tancerek.

 • Standard

  W tańcu standardowym młoda tancerka staje się prawdziwą damą, w eleganckiej, pięknej sukience i czółenkach na obcasie, u boku dystyngowanego partnera. Od najmłodszych lat tancerki uczą się gracji, a obuwie musi im w tym pomagać.

  Aby poruszanie się na obcasach nie było dla nich przeszkodą, buty taneczne muszą być właściwie zaprojektowane i odpowiednio dobrane. Poniżej przedstawiamy ofertę butów do standardu dziewczęcych marki Kozdra, o klasycznym fasonie, na niewysokim, stabilnym klocku.

 • Na zamówienie

  Nasza oferta butów tanecznych dziewczęcych zakłada możliwość realizacji zamówień specjalnych. W tej kategorii znajdą Państwo nasze przykładowe realizacje. Oferujemy usługę szycia miarowego, możliwość zmiany koloru obuwia typowego i dopasowanie sposobu zapięcia do oczekiwań tancerki.

  Gwarantujemy sprawną realizację zamówień i każde z nich traktujemy indywidualnie, w trosce o pełne zadowolenie naszych Klientów. Chętnie służymy pomocą i fachową poradą.