Kategorie

Filtruj

Dostępność
Kolor
Wysokość obcasa

Balet

W naszej ofercie dedykowanej baletowi na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama produktów renomowanych marek takich jak Grishko, Bloch i Sansha, wśród których znajdują się pointy i baletki do tańca (płócienne, skórzane, satynowe, różnorodne modele), napalcówki i bezpalcówki oraz niezbędne akcesoria. Każdy oferowany przez nas kostium taneczny, spódniczka czy paczka baletowa są efektem wieloletniego doświadczenia i testów przeprowadzanych przez zawodowych tancerzy w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i jesteśmy pewni, że spełnią Wasze oczekiwania.

Podkategorie

 • OBUWIE BALETOWE

  Autoryzowany doradca GM

 • ODZIEŻ BALETOWA
 • Dla mężczyzn

  promocja baletowa

  Sklep taneczny Stakato oferuje odzież taneczną dla tancerzy klasycznych - chłopców i mężczyzn - na wszystkich poziomach zaawansowania. Polecamy trykoty baletowe (rajstopy, legginsy), szpongi (pasy baletowe) i koszulki treningowe wykonane z nowoczesnych materiałów przez czołowe marki baletowe - Grishko, Sansha. Salon Stakato przyjmuje również zamówienia na odzież baletową marki Bloch.

 • Akcesoria baletowe

  Sklep taneczny Stakato stale rozwija swoją ofertę, aby zapewniać Klientom dostęp do pełnej gamy wyposażenia tanecznego. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria baletowe zapewniające wygodę i bezpieczeństwo, w tym wkładki do point, ochraniacze, troczki, torby na paczki, woreczki na baletki czy torby treningowe. Dbamy o wygląd tancerek, proponując akcesoria, które umożliwią upięcie koka i wykreowanie klasycznego, nienagannego wizerunku. Polecamy produkty marek związanych z tańcem, od lat obdarzanych zaufaniem przez naszych Klientów.

 • Przyrządy do ćwiczeń

  Salon taneczny Stakato rozszerza swoją ofertę o sprzęt do ćwiczeń baletowych produkcji wiodących marek baletowych - Gaynor Minden, Sansha, Flexistretcher, ImproveDance. Taśmy do rozciągania, piłki i deseczki do piruetów pomogą nabrać nabrać pewności siebie w tańcu - rozwinąć zmysł równowagi, podnieść elastyczność i gibkość ciała, wzmocnić mięśnie i zwiększyć zakres możliwości tancerki.

 • Gadżety baletowe

  Pokazuj swoją pasję na każdym kroku, każdego dnia!

  Praktyczne drobiazgi z tanecznym motywem to świetny pomysł na prezent - pokaż, że wspierasz, że rozumiesz, że doceniasz pracę włożoną w rozwijanie umiejętności. Wywołaj uśmiech na twarzy tancerki, nie tylko tej najmłodszej :)

  Oferujemy biżuterię, galanterię, zawieszki i inne akcesoria nawiązujące do tańca klasycznego.

 • Na zamówienie

  W naszym sklepie znajdą Państwo wyposażenie ekskluzywne, dostępne na specjalne zamówienie, szyte na miarę. Wierzymy, że trafi ono w wysublimowane gusta tancerek dążących do perfekcji. Oferta obejmuje między innymi paczki baletowe wykonywane przez rosyjskich mistrzów, z prawdziwego włoskiego tiulu najwyższej jakości.

  Wiemy, jak ważne w balecie są detale, dlatego wykorzystujemy swoje doświadczenie w poszukiwaniu asortymentu z najwyższej półki.

na stronę