Kategorie

ODZIEŻ baletowa MĘSKA

Sklep taneczny Stakato oferuje odzież taneczną dla tancerzy klasycznych - chłopców i mężczyzn - na wszystkich poziomach zaawansowania. Polecamy trykoty baletowe (rajstopy, legginsy), szpongi (pasy baletowe) i męskie koszulki treningowe wykonane z nowoczesnych materiałów przez czołowe marki baletowe - Ballet Rosa i Wear Moi, a także odzież Grishko, Sansha i Bloch.

Podkategorie

 • Koszulki, bluzy

  W tej kategorii sklepu Stakato znajdziesz koszulki i bluzy wykonane z najwyższej jakości materiałów, o różnorodnych krojach i kolorach, które posłużą przez lata. Nasze koszulki tworzone są z myślą o tancerzu - jego wygodzie, starannym wyglądzie i wyjściu naprzeciw określonym potrzebom. Cele te pomaga nam osiągnąć współpraca z markami, które od lat wprowadzają na rynek najlepszą odzież taneczną - Ballet Rosa, Sansha, Grishko, Wear Moi, Intermezzo...

 • Body, kombinezony

  Ofertę naszych kombinezonów i body kierujemy do chłopców i mężczyzn bez względu na poziom zaawansowania. Posiadamy liczne wzory, kroje i kolory, uznanych marek takich jak Bloch, Ballet RosaSansha, Grishko czy Wear Moi, by spełnić wymogi nawet najbardziej wymagających tancerzy. Nasze body i kombinezony nie tylko świetnie wyglądają eksponując sylwetkę i ruch mięśni podczas tańca - są również wykonane z najlepszych możliwych materiałów niekrępujących ruchów i pozwalających skórze oddychać.

 • Trykoty, legginsy,...

  W ofercie sklepu Stakato posiadamy szeroki wybór spodenek baletowych, różne rodzaje trykotów (pełne, bez stopy, z dziurką, na szelkach) i legginsów. Współpracujemy z największymi światowymi markami takimi jak Grishko, Bloch, Intermezzo, Wear Moi, Sansha, Ballet Rosa, by zapewnić tancerzowi strój dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 • Szpongi baletowe

  Dobrze skrojona, dopasowana i zapewniająca komfort oraz wygodę bielizna jest bardzo ważnym elementem stroju baletowego. W naszym asortymencie znajdziesz kilka różnych modeli szpongów o różnych krojach, żeby każdy tancerz znalazł coś perfekcyjnego dla siebie. Modele te produkowane przez globalne marki (Sansha, Bloch, Wear Moi, Grishko, Ballet Rosa) są używane i polecane przez tancerzy na całym świecie.

 • Skarpetki, akcesoria

  W tej kategorii sklepu Stakato znajdziesz akcesoria i skarpetki baletowe, by dopełnić swojej treningowej lub scenicznej stylizacji. Mamy do zaoferowania kilka rożnych modeli noszonych przez tancerzy baletowych podczas pokazów i treningów wiodących marek takich jak Grishko, Bloch, Sansha czy Intermezzo.

na stronę