Kategorie

Sneakery Bloch Alcyone Grey

Sneakery, które wynoszą obuwie taneczne na nowy poziom funkcjonalności i designu. Sprawdzą się w studio i na świeżym powietrzu.

Ty i Twoje stopy pracujecie wystarczająco ciężko - niech Alcyone nieco Was wyręczy ;)

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

449,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sneakery Alcyone posiadają inteligentny system amortyzacji oraz rewolucyjną podeszwę Studio & Lifestyle - do użytku wewnątrz pomieszczeń i na ulicy.

Wytrzymała całościowa podeszwa oraz hybrydowa wkładka wewnętrzna zapewniają odpowiednią przyczepność, efektywną amortyzację wstrząsów oraz wsparcie łuku stopy. Dzięki unikalnemu "mostkowi" na podeszwie podbicia stóp są uniesione i podparte, a stopy leżą równo na całej powierzchni buta, dając poczucie kontaktu z podłożem, niezwykłą stabilność i pewność ruchu.

Od wewnątrz zapiętek jest wykończony specjalnie uformowaną poduszką z pianki, której zadaniem jest zapewnienie stabilizacji kostki oraz ochrona struktur pięt - szczególnie narażonych na powstawanie zwyrodnień u tancerzy.

Obuwie posiada bezszwową cholewkę (bez ryzyka podrażnień) i jest wykonane z nowoczesnego, elastycznego materiału, przypominającego tradycyjną dzianinę, który zapewnia stopom odpowiednią wentylację i niezwykły komfort noszenia.

Potrzebujesz większego poślizgu? Nie ma sprawy!
Do modelu Alcyone dołączone są naklejki Blochspot Spin-Spot Stickers, które pozwalają na łatwiejsze wykonywanie obrotów.


Więcej o marce Bloch

Inne produkty z tej samej kategorii