Kategorie

Hullachan PRO H4 - baletki irlandzkie

Baletki do tańca irlandzkiego "miękkiego" (ghillies, pumps), które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających tancerzy. Marka Hullachan zadbała o szereg udogodnień zapewniających komfort i świetną prezencję.

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

404,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Hullachan PRO H4 to efekt nowatorskiego podejścia do tradycyjnego obuwia.

W modelu H4 zastosowano innowacyjny opatentowany system podkreślania łuku stopy za pomocą elastycznej gumki wszytej na wysokości podbicia stopy. Podczas obciągania stopy gumka kurczy się, przyciągając baletkę do ciała i dając efekt wyeksponowanego łuku przez cały okres użytkowania baletek, bez konieczności ciasnego obwiązywania baletek sznurówkami.

Baletki Hullachan są wykonane z miękkiej skóry naturalnej gładkiej i wykończone  czerwonym zamszem. Starannie dobrana skóra lekko rozciągnie się, dopasowując do budowy stopy tancerki.

Zapiętek został wyłożony pianką, aby zapobiec otarciom i pewniej osadzić piętę w obuwiu zmniejszając ryzyko jej wysuwania się. Na wysokości śródstopia i pod palcami umieszczono Clever Insoles - podwójną warstwę piankowej wkładki pokrytą kaszmirową podszewką odprowadzającą wilgoć. Wkładka zapewnia amortyzację przy każdym kroku, zmniejszając przeciążenia działające na ścięgna i stawy.

Zrezygnowano z podeszwy na wysokości pięty, aby zapewnić maksymalne dopasowanie obuwia do budowy stopy. Z przodu zastosowano szytą, welurową podeszwę.

Tęgość: M (medium - średnia)
Istnieje możliwość zamówienia większej tęgości - w tym celu prosimy o kontakt.


Więcej o marce Hullachan

Inne produkty z tej samej kategorii