Kategorie

Hullachan Hugs H5 baletki z elastyczną piętą

Rewolucyjny model marki Hullachan z rozciągliwą "piętką" - perfekcyjna linia stopy przy każdym kroku!

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Innowacyjne rozwiązania to charakterystyczny znak marki Hullachan, która od lat dopracowuje swoje obuwie taneczne pod kątem zdrowia i bezpieczeństwa tancerzy.

Baletki do tańca irlandzkiego Hugs to rewolucyjny model, który na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjne, skórzane ghillies, jednak zapiętek z miękkiego neoprenu zmienia wszystko.

Neopren to nowoczesny, elastyczny materiał, który dopasowuje się do anatomii ciała i obejmuje piętę jak skarpetka, rozciągając się i kurcząc w zależności od potrzeb - dzięki temu obuwie dynamicznie dopasowuje się do ułożenia stopy, za każdym razem świetnie podkreślając podbicie i wysmuklając linię stóp.

Pozostałe części modelu Hugs są wykonane z miękkiej skóry naturalnej, która lekko rozciągnie się, dopasowując do budowy stopy.

Na wysokości śródstopia i pod palcami umieszczono Clever Insoles - podwójną warstwę piankowej wkładki pokrytą kaszmirową podszewką odprowadzającą wilgoć. Wkładka zapewnia amortyzację przy każdym kroku, pochłaniając 90% siły uderzenia i zmniejszając przeciążenia oddziałujące na ścięgna i stawy. Z przodu zastosowano szytą, welurową podeszwę, która kończy się już przy podbiciu stopy.

Tancerze, testujący model Hugs przed jego oficjalnym wprowadzeniem, bardzo wysoko oceniali komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje neoprenowe wykończenie pięty. Zyskiwali większą pewność siebie, dzięki świetnemu osadzeniu stóp w baletkach, co przekładało się na poczucie większej kontroli nad obuwiem, ruchem i parkietem.

Tęgość: M (medium - średnia)


Więcej o marce Hullachan

Inne produkty z tej samej kategorii