Kategorie

Fays Ultra Flexi Black - step irlandzki

Buty do stepu irlandzkiego marki Fays z czarną zamszową podeszwą - optymalne połączenie elastyczności i wytrzymałości.

Większa tęgość i obcas Hi-Tech dostępne na zamówienie.

Więcej szczegółów

23 Przedmioty

655,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Mistrzowski model obuwia do stepu irlandzkiego, najczęściej wybierany przez tancerzy, ceniony za wyjątkową wytrzymałość.

Czas potrzebny na "złamanie" podeszwy do toe stands (stanie na czubkach palców) został maksymalnie skrócony przez zastosowanie odpowiednich materiałów. Szyta podeszwa wykonana z cienkiego czarnego zamszu połączonego ze skórą cielęcą zapewnia dużą elastyczność i łatwość dopasowania do stopy.

Najważniejsze cechy:

- cholewka w całości z naturalnej, miękkiej, lecz wytrzymałej skóry cielęcej
- elastyczna, zamszowa podeszwa
- obcasy High Density formowane w sposób ułatwiający wykonywanie klików (clicks), przykręcone do obuwia dla większej trwałości i bezpieczeństwa
- czubek Millenium Tip z włókna szklanego ze spłaszczoną platformą, doskonalony przez lata doświadczeń, formowany bezpośrednio na bucie, zapewniający czysty, wyraźny dźwięk trebli (trebles) oraz oparcie i równowagę podczas toe stands

Model Ultra Flexi spełni oczekiwania nauczycieli i doświadczonych tancerzy, tancerzy feisanna i pokazowych. Ze względu na swoją optymalną elastyczność wybierany jest też przez początkujących tancerzy.

WSKAZÓWKA: Możliwe jest używanie elastycznej gumki zamiast sznurówek. Takie rozwiązanie skraca czas potrzebny na zmianę obuwia.


Więcej o marce Fays

Inne produkty z tej samej kategorii