Kategorie

Fays Ultra Light - step irlandzki

Najnowszy model obuwia do stepu irlandzkiego marki Fays - dla tancerzy, którzy oczekują maksymalnej elastyczności obuwia już od dnia zakupu.

Wersja w większej tęgości dostępna na zamówienie.

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

788,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Najnowsza propozycja marki Fays, zaprezentowana w 2014 w Montrealu podczas American Irish Dancing Championships, rozchwytywana od dnia premiery.

Buty do tańca irlandzkiego dedykowane tancerzom, którzy wymagają od obuwia natychmiastowego dopasowania, bez konieczności stopniowego "łamania" podeszwy na przestrzeni czasu. Odpowiednia budowa podeszwy umożliwia toe stands (stanie na czubkach palców) od początku użytkowania.

Zastosowane rozwiązania technologiczne i surowcowe sprawiły, że Ultra Lights to najlżejszy z modeli, ekstremalnie elastyczny, jednak nie rozciągnie się nadmiernie w trakcie używania. Obniżone usztywnienie zapiętka zmniejsza ryzyko powstawania otarć i pęcherzy, a obcas Hi-Tech gwarantuje głośny, przenikliwy dźwięk klików (clicks).

Najważniejsze cechy:

- cholewka w całości z naturalnej, wytrzymałej skóry cielęcej
- elastyczna podeszwa wykonana z cienkiego, czarnego zamszu
- obcasy High Tech z dodatkiem włókna szklanego, ułatwiające wykonywanie klików, zapewniające ostry, głośny dźwięk, przykręcone do obuwia dla większej trwałości i bezpieczeństwa
- czubek Millenium Tip ze spłaszczoną platformą, doskonalony przez lata doświadczeń, formowany bezpośrednio na bucie, zapewniający czysty, wyraźny dźwięk trebli (trebles) oraz oparcie i równowagę podczas toe stands

Model Ultra Lights jest często wybierany przez najmłodszych tancerzy, spełni oczekiwania aktywnych, doświadczonych tancerzy feisanna i pokazowych.

Ważna wskazówki!
- Jeżeli używałaś/łeś wcześniej innego modelu butów do stepu Fays, wybierając model Ultra Lights dobierz obuwie o 0,5 rozmiaru mniejsze od dotychczasowego dla lepszego dopasowania obuwia.
- Model Ultra Lights charakteryzuje się większą tęgością w porównaniu do modelu Ultra Flexi Black (jest szerszy u podstawy palców).


Więcej o marce Fays

Inne produkty z tej samej kategorii