Kategorie

Rajstopy uciskowe z dziurką Support+ Silky Dance

W jaki sposób rajstopy baletowe mogą poprawić Twój trening, odpoczynek i samopoczucie? Przekonaj się z rajstopami Support+, stymulującymi krążenie krwi.

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

73,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Rajstopy uciskowe zaprojektowane dla tancerzy to nowość na rynku. Stopniowany ucisk ("zwężanie się" rajstop w miarę zbliżania się do części palcowej) skutecznie poprawia krążenie krwi w mięśniach nóg, co udowodniły badania medyczne w odniesieniu do osób cierpiących na żylaki nóg.

Dzięki wykorzystaniu tej wiedzy i odpowiedniej technologii produkcji, rajstopy Support+ sprzyjają szybszej regeneracji mięśni po intensywnym treningu, łagodzą zakwasy i niwelują efekty zespołu opóźnionego bólu mięśniowego (DOMS).

Supermiękkie rajstopy z dziurką to praktyczne rozwiązanie dla tancerek o napiętym grafiku - pozwalają na szybką zmianę rajstop w legginsy oraz ułatwiają utrzymanie higieny w ciągu dnia i zapewniają łatwy dostęp do stóp potrzebujących specjalnego traktowania (wkładki, separatory, zmiana opatrunku).

Rajstopy uciskowe nie posiadają metek i charakteryzują się płaskimi, komfortowymi szwami, aby nic nie rozpraszało Twojej uwagi w trakcie tańca. Nie odznaczają się również pod strojem dzięki miękko przylegającemu wykończeniu pasa (bez dodatkowej gumki).

Rajstopy Support+ są polecane dla tancerek o różnym stopniu zaawansowania - uczennic, nauczycieli, a zwłaszcza profesjonalnych tancerzy.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Dziecięca:

Wiek 7-9 lat 9-11 lat 11-13 lat
Wzrost 125-137 cm 137-150 cm 150-160 cm

Damska:

Rozmiar S M L
Wzrost 150-162 cm 152-172 cm 162-178 cm
Obwód bioder 82-92 cm 92-107 cm 107-122 cm
Więcej o marce Silky Dance

Inne produkty z tej samej kategorii