Kategorie

THE-footstretcher™ - przyrząd do rozciągania 4 w 1

Wielofunkcyjny przyrząd do rozciągania i relaksacji mięśni marki ImproveDance - zaprojektowany przez tancerza zawodowego, przemyślany w każdym detalu.

Jak to działa? ZOBACZ

Więcej szczegółów

18 Przedmioty

599,00 zł

We wtorki i czwartki korzystaj z RABATU 5% na zakupy w dziale BALET!

Dodaj do listy życzeń

THE-footstretcher to efekt doświadczeń Rodrigo Almaralesa - pierwszego solisty Cincinnati Ballet (USA), wielokrotnego medalisty międzynarodowych zawodów w tańcu klasycznym. Akcesoria do ćwiczeń dostępne na rynku nie spełniały jego oczekiwań i nie dawały satysfakcjonujących efektów, a niejednokrotnie stwarzały zagrożenie dla zdrowia tancerza.

Rodrigo zaprojektował przyrząd, który, dzięki starannie przemyślanej konstrukcji i zastosowaniu odpowiednich materiałów, zapewnia efektywny i bezpieczny trening.

THE-footstretcher składa się z dwóch części, które po złożeniu pozwalają na wykonywanie ćwiczeń rozciągających. Rączki można używać osobno, niezależnie, do masażu i relaksacji.

Z THE-footstretchera można korzystać na 4 różne sposoby:

- jako przyrząd rozciągający stopy, kształtujący piękny, zaokrąglony łuk stopy,

- jako roller do rozluźniania mięśni - rączka przyrządu posiada obrotowy wałek, który pozwala na samodzielne masowanie mięśni ud i łydek po treningu,

- jak masażer do stóp - uchwyty rączki zostały tak wyprofilowane, aby zapewnić efektywny i wygodny masaż podeszew stóp,

- jako masażer punktów spustowych - półokrągłe zakończenie rączki pozwala na automasaż tzw. punktów spustowych, czyli wyjątkowo mocno napiętych włókien mięśniowych.

Co wyróżnia THE-footstretcher w porównaniu do podobnych produktów?

1) Wielofunkcyjność - jedno urządzenie pełni cztery funkcje, a z przyrządem otrzymujesz zestaw ponad 60 ćwiczeń i 8 propozycji treningów z THE-footstretcher.

2) Zastosowanie elastycznego polimeru, który redukuje przeciążenia struktur mięśniowych grzbietu stopy podczas rozciągania.

3) Obniżona wysokość rączki pod ścięgnem Achillesa i piętą - wyklucza ucisk przyrządu na ścięgno Achillesa, eliminując niepotrzebny ucisk, podrażnienia i ból, pozwalając na głębsze rozciągnięcie stopy.

4) Wgłębienie na piętę jest dwustronne - pozwala na prawidłowe ustawienie każdej ze stóp podczas ćwiczeń (wykręcenie lekko na zewnątrz).

5) Przyrząd jest lekki i zapakowany w praktyczny worek, wygodny w transporcie.

6) Komplet THE-footstretcher zawiera dwie silikonowe "kieszonki" (Stretch-Band™) o różnej grubości i rozciągliwości, więc możesz samodzielnie zdecydować, jak bardzo chcesz dzisiaj pogłębić swoje rozciąganie (zacznij od nakładki wykonanej z cieńszej warstwy silikonu).

7) W zestawie z przyrządem otrzymujesz klasyczną taśmę do rozciągania oraz zestaw ćwiczeń i wskazówek na pendrive.

Jak to działa? ZOBACZ


Więcej o marce Improvedance

Inne produkty z tej samej kategorii