Kategorie

Mata taneczna - podłoga baletowa dwustronna DUO

Unikalna, dwustronna mata taneczna w trzech rozmiarach. Zużywasz ją z obu stron - to jak dwie maty w cenie jednej!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

490,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Mata baletowa DUO zapewnia jednocześnie amortyzację i stabilność podczas ćwiczeń. Została wykonana z dwóch warstw antypoślizgowego PCV, by zapewnić Ci pewność i totalną kontrolę podczas obrotów.

Każda z warstw jest innego koloru, ale ma takie same właściwości, co pozwala na obustronne używanie maty. Wybierz czarną lub szarą powierzchnię zależnie od wystroju sali/pokoju lub Twojego nastroju.

Podkładka taneczna sprawdzi się nie tylko w tańcu klasycznym (jako uzupełnienie drążka lub niezależnie od niego), ale również w takich stylach jak hip-hop, modern, jazz oraz tańce "perkusyjne" - step amerykański (tap dance), step irlandzki, flamenco.

Mata DUO skutecznie zabezpieczy powierzchnię przed uszkodzeniami spowodowanymi przez blaszki, klocki lub gwoździe.

Połącz ze sobą kilka mat, aby uzyskać optymalne podłoże do tańca towarzyskiego, tańców socjalowych (bachata, salsa, zouk, kizomba) lub gimnastyki i ćwiczeń z zakresu fitness.

Dwustronna podłoga taneczna DUO może być używana stacjonarnie, ale dzięki niewielkim wymiarom możesz zabrać ją ze sobą na salę prób albo w podróż.

Dostępne warianty rozmiarów:
- 2m x 1m
- 2m x 1,5m
- 2m x 2m

Podłoga baletowa DUO dobrze trzyma się podłoża, ale jeśli potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia (np. w hip-hopie), możesz użyć taśmy dwustronnej.

Grubość maty: 1,23 mm
Ciężar: 1,6 kg/m2

Inne produkty z tej samej kategorii