Kategorie

Zestaw wkładek Totally Toes Gaynor Minden

Miłość do point nie zawsze jest wzajemna... Jeśli Wasza relacja jest skomplikowana, wypróbuj wkładki Totally Toes i dopasuj pointy do swojej stopy dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Totally Toes to zestaw składający się z 4 rodzajów wkładek, których możesz używać łączcie lub oddzielnie, w jednej poincie lub obu, w zależności od potrzeby.

Wkładki wykonane z niebieskiego, gęstego żelu, który twardością jest zbliżony do końcówek palców, występują w 2 kształtach:

- w kształcie półksiężyca - służą do odciążenia dłuższych drugich palców, poprzez dodanie długości paluchowi i trzeciemu palcowi,

- w kształcie owalnym - pomogą odciążyć duży palec (paluch), przez dodanie mu długości.

Wkładki z białej pianki uretanowej również występują w 2 wariantach:

- w kształcie grzyba (tzw. pieczarka) - chronią delikatne paznokcie dużych palców

- Dynamic Box Liner - po umieszczeniu w boksie przylega do górnej i bocznej części stopy, dzięki czemu zapobiega ześlizgiwaniu się stopy w dół i jej uciskaniu, a jednocześnie pozwala kościom śródstopia ciągle czuć podłogę.

Wkładki Totally Toes pozwolą odpowiednio dopasować pointy do unikalnej anatomii Twoich stóp, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych otarć i urazów, a podczas tańca będziesz dużo wygodniej wykonywać figury.


Więcej o marce Gaynor Minden

Inne produkty z tej samej kategorii