Kategorie

yellowFOAM taśma piankowa przeciw otarciom 5cm x 5m

Twój ratunek przy otarciach - miękka, piankowa taśma, które nie dopuszcza do podrażnień i zabezpiecza uszkodzony naskórek, abyś nie musiał_a rezygnować z aktywności fizycznej.

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Taśma piankowa yellowFOAM przeciw otarciom została wykonana z wodoodpornej pianki polietylenowej. Dodatkowo jest pokryta hipoalergicznym klejem akrylowym, co umożliwia jej bezpieczne stosowanie osobom o wrażliwej skórze. 

Ruch niestraszny naszej piance - taśma lekko rozciąga się w każdym kierunku, jest elastyczna, co pozwala na naklejanie jej w miejscach o wzmożonej ruchomości. Taśma łatwo dopasuje się do ciała.

Taśmę można stosować także zapobiegawczo na skórze, która jeszcze nie uległa otarciu np. w przypadku nowych butów, które wymagają "rozchodzenia". 

Pianka yellowFOAM jest bardzo dyskretna, dzięki zastosowaniu cielistego koloru - pozostaje niemal niewidoczna pod rajstopami, nie odwróci uwagi od Twojego stroju scenicznego.

Taśma jest uniwersalna, można ją dowolnie przycinać, dostosowując do swoich potrzeb. 

Przed użyciem należy pamiętać o oczyszczeniu i przygotowaniu miejsca, w którym zostanie użyty produkt. Aby zwiększyć przylepność można odtłuścić nieuszkodzony fragment skóry. 

Szerokość rolki: 5 cm
Długość rolki: 5 m


Więcej o marce yellowSPORT

Inne produkty z tej samej kategorii