Kategorie

Skarpetki do tańca Lifeknit™ Sox II Calf Height Capezio

Nowa generacja skarpetek do tańca Lifeknit Sox marki Capezio, w wersji Calf Height, czyli długości do łydki. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o komforcie i maksymalnej wydajności tancerza, na treningu i na scenie.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

115,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Skarpetki Lifeknit Sox II Calf Height są wykonane z przędzy z dodatkiem Spandexu, dzięki czemu łatwo dopasowują się do budowy stopy. 

Elastyczna mieszanka włókien dba o odpowiednią wentylację i odprowadzanie wilgoci, a dodatkowo redukuje rozprzestrzenianie się bakterii i powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Skarpetki zostały wyposażone w specjalny obszar kompresji na wysokości podbicia, który wspomaga i uwydatnia pracę stóp oraz zapewnia pełny kontakt stopy ze skarpetką.

Wyściółka amortyzacyjna pochłania wstrząsy i redukuje nieprzyjemne skutki długotrwałego obciążenia stóp, dzięki czemu poprawia komfort oraz wydajność podczas długich treningów.

Dla zapewnienia optymalnej przyczepności i kontroli nad ruchem zastosowano dyskretne punkty antypoślizgowe na śródstopiu oraz pod piętą.

Skład: 90% nylon, 9% spandex, 1% poliester

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta XS S M L XL XXL
Rozmiar europejski 31-35 35-37 38-41 42-43 44-46 47-49

Więcej o marce Capezio

Inne produkty z tej samej kategorii