Kategorie

Hullachan Prestige - step irlandzki

Apetyt rośnie w miarę... tańczenia? Nowa generacja "czerwonych" butów do stepu irlandzkiego Hullachan - dla oczekujących więcej.

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

961,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Najnowszy model Prestige (Hullachan Pro) marki Hullachan to obuwie do tańca irlandzkiego zaprojektowane przede wszystkim dla doświadczonych tancerzy pokazowych i sportowych na poziomie Open/Championship.

Model Prestige jest równocześnie elastyczny i wytrzymały, dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych materiałów i ulepszonych obcasów z komorą generującą echo, które pozwalają wydobyć maksimum dźwięku przy mniejszym wysiłku.

Obtarte pięty? To już przeszłość. Buty do tańca irlandzkiego Prestige są wyposażone w miękki kołnierzyk wokół zapiętka. To rozwiązanie świetnie sprawdza się również w przypadku wąskich pięt z tendencją do wysuwania się z obuwia. Taniec jeszcze nigdy nie był tak przyjemny!

Najważniejsze cechy modelu Hullachan Prestige:

- lekkość - możesz tańczyć godzinami!

- elastyczność od samego początku użytkowania - nie musisz czekać i "łamać" podeszwy, buty niemal natychmiast są gotowe na scenę,

- innowacyjne obcasy Concorde Lite - o 30% lżejsze od standardowych obcasów, wykonane z bardzo odpornego materiału (mocno skompresowana kompozycja kilku składników), z wybrzuszeniem po wewnętrznej stronie, aby ułatwić wykonywanie clicków i zapewnić za każdym razem spektakularny efekt czystego, ostrego dźwięku. Wewnętrzna komora wzmacnia dźwięk i decyduje o lekkości obcasa.

- czubki Liberty Tips - wybór wielu najlepszych tancerzy na świecie - dające klarowny, ostry dźwięk o wysokim rezonansie (porównywany do strzału - gun shot), który docenisz zwłaszcza na zawodach. Przecież liczy się każde uderzenie!

- miękkie wykończenie górnej krawędzi zapiętka (kołnierz) zapobiegające podrażnieniom i powstawaniu pęcherzy oraz redukujące nacisk na ścięgno Achillesa,

- przemodelowany kształt czubka oraz jego niski profil (bez wybrzuszenia na palcach) zapewniają smukłą, elegancką linię stóp w pozycji point,

- cholewka ze skóry wysokiej jakości dla profesjonalnego wizerunku scenicznego,

- staranne, mocne szwy, zwłaszcza w okolicy czubka dla większej wytrzymałości obuwia,

- wewnętrzna wyściółka z podwójnej warstwy amortyzującego materiału - wsparcie dla Twoich stawów i większy komfort tańca.

WSKAZÓWKA: Możliwe jest używanie elastycznej gumki zamiast sznurówek. Takie rozwiązanie skraca czas potrzebny na zmianę obuwia.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta33,544,555,566,577,588,59
Długość stopy [cm]2222,322,52323,52424,52525,52626,426,927,4

Więcej o marce Hullachan

Inne produkty z tej samej kategorii