Kategorie

yellowBOOBS Tape taśma modelująca biust + naklejki

Zestaw yellowBOOBS to dyskretna taśma do podtrzymywania i stylizowania biustu wraz z osłonkami na sutki. Od dzisiaj nosisz co tylko chcesz!

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

63,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zestaw do modelowania biustu, który zapewnia przytrzymanie piersi podczas tańca oraz swobodę ekspresji dla wszystkich tancerek, niezależnie od wielkości biustu - w tańcu klasycznym, towarzyskim, na imprezach socialowych (bachata, zouk, salsa...), na treningach i na scenie, a także podczas uroczystych okazji.

Urocze, trwałe opakowanie zawiera szeroką, elastyczną taśmę w beżowej tonacji, którą można dowolnie przycinać i oklejać biust na wiele różnych sposobów, w zależności od potrzeby chwili (np. mocno wyeksponowane plecy, głęboko wycięty dekolt, odsłonięte ramiona). Elastyczność taśmy to aż 140%, co pozwala na pełną swobodę ruchów przy jednoczesnym doskonałym dopasowaniu do ciała. 

Bezlateksowy klej użyty na taśmie minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych i nie pozostawia śladów na skórze po zdjęciu. Taśma jest trwała, dyskretna i niewidoczna pod ubraniem, została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a 5-metrowa rolka jest bardzo ekonomiczna. Porowata struktura taśmy pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, utrzymuje dobrą wentylację, zapobiegając poceniu się skóry pod taśmą.

Dołączone do zestawu miękkie naklejki na brodawki zapobiegają odznaczaniu się sutków pod ubraniami, zapewniają gładki i schludny wygląd oraz zwiększają komfort użytkowania taśmy, ułatwiając jej zdejmowanie.

Taśma yellowBOOBS to wyrób medyczny, więc masz pewność, że produkt jest bezpieczny, a Twoje ciało dobrze zaopiekowane. Taśma jest jednorazowego użytku, więc zapewnia każdorazowo wysoką higienę i świeżość.

W skład zestawu wchodzą:
1 x rolka taśmy modelującej w kolorze cielistym (5cm x 5m)
6 x naklejki w kształcie kwiatka na sutki
1 x opakowanie w kształcie tubki z przykładowymi sposobami oklejania biustu nadrukowanymi na dnie


Więcej o marce yellowSPORT

Inne produkty z tej samej kategorii