Kategorie

Korektor do białych butów - Whitener

Twoje białe buty przeżyły z Tobą już niejedną imprezę taneczną? Whitener to wybielacz do butów, który da im drugie życie!

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

19,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Whitener działa jak korektor do białych sneakersów tanecznych. Zawiera silny biały pigment, pozwalający ukryć zabrudzenia, drobne zadrapania oraz otarcia skóry i materiału na białych butach sportowych i tanecznych, obuwiu casualowym, ślubnym, zimowym czy dziecięcym.

Wybielacz pogłębia i wyrównuje kolor, sprawia, że buty wyglądają bardziej świeżo. Sprawdzi się zwłaszcza przed warsztatami i pokazami - gdy wszystkie spojrzenia są skierowane na Twoje stopy - oraz podczas 'odroczonych' sesji ślubnych, gdy buty Panny Młodej mają za sobą całonocną zabawę.

Wybielacz do białych butów można stosować też do innych produktów ze skór sztucznych lub tekstylnych, takich, jak torebki, portfele czy paski.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem produktu umyj buty i energicznie wstrząsnąć pojemnikiem w celu wymieszania zawartości. Przetestuj działanie korektora w niewidocznym miejscu.

Wybielacz należy nakładać równomiernie na wyczyszczoną powierzchnię za pomocą gąbkowego aplikatora umieszczonego na szczycie butelki. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie wypolerować.

Czynność można powtarzać i nakładać produkt warstwowo.

Działanie produktu można zobaczyć klikając TUTAJ

Pojemność/waga: 75 g

Inne produkty z tej samej kategorii