Kategorie

Blog w Twoim rytmie

Milonga

Milonga "od szafy" - co ubrać, aby uniknąć faux pas

Wybierając się na milongę, czy to jako początkujący, czy zaawansowany tanguero, powinieneś odpowiednio się przygotować, aby przez cały wieczór czuć się swobodnie i móc w pełni cieszyć się tańcem i klimatem milongi. Skorzystaj z naszych kilku rad dotyczących ubioru na milongę, dzięki którym nie popełnisz gafy.

Balet jest dla ludzi silnych

Balet jest dla ludzi silnych

Jak wygląda droga do profesjonalnego tańca klasycznego? Jak mija dzień zawodowej tancerki Teatru Wielkiego? Czy balet jest dla każdego? Polecamy wywiad z tancerką Polskiego Baletu Narodowego - Anetą Wira-Ostaszyk.

Co ubrać na trening latino?

Co ubrać na trening latino?

Zajęcia taneczne, nawet hobbystyczne, to nie spacer po parku. Warto zastanowić się, co ubrać, żeby godziny spędzone na parkiecie były czystą przyjemnością. Podpowiadamy, jakie zestawiania najlepiej sprawdzają się na zajęciach tanecznych.

POINTY ODCZAROWANE

POINTY ODCZAROWANE

Niejedna mała dziewczynka marzy o tym, żeby zostać baletnicą - „prawdziwą księżniczką”, poruszającą się z gracją i niezwykłą subtelnością. Tymczasem zawód tancerki klasycznej wymaga sporego poświęcenia i wielu wyrzeczeń. Dążenie do perfekcji to lata intensywnych treningów, a sukces zawodowy jest trudny do osiągnięcia. Nie należy się jednak poddawać, bo tylko wtedy marzenia się spełnią! Oczywiście jednym z pierwszych marzeń młodej baletnicy są odpowiednie buty.

PANTONE w tańcu 2016

PANTONE w tańcu 2016

PANTONE – światowy autorytet w dziedzinie koloru – opublikował raport dotyczący najmodniejszych kolorów wiosny 2016. Przedstawiamy kilka propozycji kreacji tanecznych w najmodniejszych kolorach roku 2016 wg PANTONE oraz ich interpretacje.

„Bezpieczny” Pan Młody

„Bezpieczny” Pan Młody

Drogie Panny Młode, w ferworze ślubnych przygotowań, kiedy zastanawiacie się nad wyborem sukni ślubnej, odpowiednich dodatków, kolorów, kwiatów… zatrzymajcie się na chwilę przy stroju Pana Młodego. To ważne również dla Was!

Wesele na obcasach… do rana?

Wesele na obcasach… do rana?

Niejedna z nas ostatnie godziny wesela spędziła tańcząc boso. Po kilkunastu godzinach na obcasach nawet najbardziej zahartowane miłośniczki szpilek w akcie desperacji rzucają je w kąt. Drogie Panny Młode, zdradzamy Wam sekret zawodowych tancerzy – obuwie taneczne. Żadne inne buty nie są tak lekkie, miękkie, a przede wszystkim wygodne.

Nowy start

Nowy start

Od dzisiaj - dla Was - blog o tańcu pojętym bardzo szeroko :)