Kategorie

ODZIEŻ BALETOWA

Podkategorie

 • Kolekcje LIMITOWANE
 • Kostiumy baletowe, body

  promocja baletowa

  Nasze kostiumy taneczne to nie tylko komfort i wytrzymałość, ale także dobry styl. Naszą ofertę kierujemy do tancerzy, którzy chcą nie tylko świetnie czuć się parkiecie, ale również świetnie wyglądać.

  Oferujemy damskie i dziecięce body baletowe w wielu fasonach oraz elementy chłopięcego stroju baletowego. Nasza odzież charakteryzuje się wykorzystaniem jakościowych, oddychających tkanin i krojem stworzonym z myślą o podkreśleniu atutów tancerza i każdego jego ruchu.

 • Paczki baletowe, tuniki

  promocja baletowa

  Paczka baletowa jest klasycznym elementem baletowego spektaklu. Zakup pierwszej spódniczki jest zwykle ważnym wydarzeniem dla młodej tancerki, a doświadczone baletnice stawiają kostiumowi wysokie wymagania.

  Niezależnie od poziomu zaawansowania, każda tancerka znajdzie w naszym salonie coś dla siebie. Polecamy krótkie, odsłaniające nogi paczki tutu, odpowiednie na treningi i na scenę oraz zachwycające, klasyczne paczki baletowe romantyczne z miękkiego tiulu (dostępne na zamówienie). W naszej ofercie znajdą Państwo również komfortowe, wysokiej jakości tuniki dobrych marek - wiązane i na gumce.

  Dokładamy starań, by zapewnić Państwu duży wybór oraz doskonałą jakość, tak istotne przy kompletowaniu wygodnego, efektownego kostiumu.

 • Bielizna baletowa

  promocja baletowa

  Bielizna, którą zakładamy pod kostium baletowy, musi spełniać szczególne wymagania, o wiele wyższe niż stawiane codziennej garderobie. Bielizna baletowa musi być przewiewna, a jednocześnie bardzo elastyczna, by nie krępowała ruchów i dawała pełną swobodę. Powinna być również wyjątkowo dyskretna, by kostium baletowy był jednorodny i gładki, a sylwetka tancerza wyeksponowana. Balet to perfekcja w każdym calu.

  W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości rajstopy baletowe, trykoty i szpongi baletowe, wszystkie zaprojektowane specjalnie dla tancerzy, oraz szorty i topy sportowe, których zastosowanie wykracza daleko poza taniec klasyczny.

 • Rajstopy baletowe,...

  promocja baletowa

  Nasz sklep taneczny oferuje specjalistyczne skarpetki baletowe oraz rajstopy baletowe produkcji polskiej i zagranicznej. Proponujemy Państwu pełen zakres rozmiarów w dwóch wersjach - klasyczne rajstopy taneczne z pełną stopą oraz profesjonalne rajstopy z dziurką, dla uczennic szkół baletowych i zawodowych tancerek, które na sali treningowej spędzają długie godziny.

  W naszej ofercie znajdą Państwo rajstopy baletowe dziecięce Intermezzo dla najmłodszych, początkujących tancerek, skarpetki baletowe i rajstopy taneczne Sansha oraz wyjątkowo miękkie rajstopy baletowe Stakato dla tancerek w każdym wieku.

  Nasze rajstopy baletowe cechują się wysoką jakością materiałów i wykonania, a dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

 • Ocieplacze, efekt sauny

  promocja baletowa

  Sceniczny kostium baletowy cechuje zwiewność i eksponowanie ciała tancerza, jednak za kulisami i na sali treningowej oczekujemy od odzieży innych właściwości. W chłodnych pomieszczeniach, na początku treningu, między rozgrzewką a początkiem pokazu, w przerwach między wejściami scenicznymi - w tych sytuacjach sprawdzają się różnego rodzaju ocieplacze, w tym getry, spodnie, szorty, kombinezony i bolerka. Właściwie dobrana odzież zapewnia nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Ocieplacze pozwalają szybciej rozgrzać struktury układu ruchowego (mięśnie, więzadła, stawy) i utrzymują ciepło ciała podczas przerw w tańcu, co zmniejsza ryzyko kontuzji z powodu wychłodzenia. Skompletuj komfortowy, ciepły strój, wybierając odzież szytą ze świadomością ruchów tancerza, zapewniającą pełną swobodę ruchów.

 • Legginsy, szorty

  promocja baletowa

  W poniższej kategorii oferujemy odzież treningową dla kobiet i dzieci oraz sceniczne rajstopy baletowe męskie (trykoty baletowe) z możliwością zamówienia niedostępnych konfiguracji.

  Legginsy baletowe i szorty oferowane w naszym salonie wykonane są z mikrofibry i bawełny z dodatkiem elastycznych włókien, dzięki czemu odzież jest gotowa na każde taneczne wyzwanie. Niech nic Cię nie ogranicza!

na stronę