Kategorie

Marki Jest 38 marek

na stronę
 • Akces

  Rodzinna firma Akces od kilku pokoleń zajmuje się produkcją i projektowaniem m.in. obuwia tanecznego (taniec towarzyski i współczesny, balet, jazz), jeździeckiego i scenicznego.

  Buty szyte są ręcznie, z ogromną starannością, w celu zapewnienia maksymalnego dopasowania do stopy, wygody i perfekcyjnego wyglądu. Współpraca z uznanymi artystami scen i parkietów owocuje wysoką jakością, nieustannym rozwojem i ciągłym dostrajaniem się do potrzeb tancerzy.

  Ponad 30-letnie doświadczenie szewskie marka uzupełnia wiedzą z zakresu biomechaniki stopy oferując obuwie z wmontowanymi wkładkami korekcyjnymi (np. korekcją supinacji stopy), dostępnymi również w Stakato.

 • Antonio Pacelli

  Antonio Pacelli to zlokalizowana w Irlandii marka specjalizująca się w obuwiu do tańca irlandzkiego. Zajmuje się produkcją wielu modeli butów do tańca miękkiego (baletu irlandzkiego) i stepu irlandzkiego - na pokazy, zawody (feis) i treningi.

  Założyciel - Tom Gavigan - i jego załoga wykorzystują przy produkcji zdobycze współczesnej technologii oraz nowoczesne, starannie wyselekcjonowane materiały, aby poprawić komfort i pomóc ambitnym tancerzom osiągnąć wyżyny swoich możliwości.

  Z szerokiej oferty producenta korzystają zarówno początkujący tancerze, hobbyści, jak i profesjonaliści, np. wykonawcy słynnego widowiska Riverdance. W ofercie firmy znajdziemy również inne akcesoria, np. tradycyjne białe skarpety (poodle socks) i breloczki.

 • Artis

  Artis to poznańska firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji butów do tańca. Ich produkty szyte są ręcznie z najlepszych dostępnych materiałów tak, by jednocześnie przyciągały wzrok swoim wyglądem i pozostawały wygodne i trwałe.

 • Ballet Rosa

  Portugalska firma założona we współpracy z Isabelle Ciaravola, baletnicą opery paryskiej, od 2010r. zdołała podbić serca tancerzy baletowych z 42 krajów.

  Ballet Rosa oferuje szeroką gamę ręcznie produkowanych ubrań baletowych takich jak: body, szorty, koszulki, trykoty, kombinezony, czy tuniki. Ubrania baletowe projektowane są dla maksymalnego komfortu zarówno podczas treningu, jak i na scenie.

 • Bloch

  Firma wywodząca się z Australii, od połowy XX w. specjalizująca się w produkcji point, baletek i jazzówek, a także szerokiej gamy odzieży skierowanej do tancerzy tańca klasycznego i współczesnego. Warte uwagi są również popularne buty ocieplające zwane potocznie "Blochami", również dostępne w ofercie Stakato, znane i chętnie używane w szkołach baletowych i operach na całym świecie.

  Marka Bloch dwukrotnie w ciągu roku włącza do swojej oferty wyjątkowe limitowane, modowe kolekcje odzieży. Kostiumy te są bogato zdobione, z przeszyciami, wstawkami z koronki, marszczeniami i haftami, na tyle różnorodne, by każdy miał szansę znaleźć coś specjalnego dla siebie i wyróżnić się na parkiecie.

 • Bosaddo

  Bosaddo to szwajcarska firma, która skupia się przede wszystkim na produkcji szerokiej gamy ubrań tanecznych, które swoją jakością i wygodą zadowolą nawet najbardziej wymagających tancerzy.

  Warto przyjrzeć się ich kolekcji ubrań ocieplających, które posiadamy w asortymencie Stakato i serdecznie polecamy w celu uniknięcia wychłodzenia ciała, a co za tym idzie zmniejszenia ryzyka wystąpienia kontuzji.

 • Capezio

  Włoska marka Capezio ma bogatą historię obejmującą m.in. projektowanie i produkcję point dla tancerzy Broadway'u sięgającą nawet XIX w. Firma specjalizuje się w butach, ubraniach i akcesoriach nie tylko dla tancerzy.

  Ich produkty noszone są również na co dzień przez osoby niekoniecznie związane z tańcem. Marka Capezio pojawiła się w amerykańskim Vogue czy Cosmopolitanie, a po ich hitowe wyroby sięgają takie ikony jak Lady Gaga, Taylor Swift, czy Beyonce.

  W ofercie naszego sklepu Stakato posiadamy najwyższej jakości produkty Capezio chętnie kupowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów na całym świecie.

 • Crystal Clover / Chrisanne Clover

  Chrisanne Clover to wiodąca na świecie od ponad 30 lat brytyjska marka premium oferująca przeróżne dodatki dla tancerzy stworzone w celu dopracowania stylizacji pokazowych i nie tylko. Luksusowe akcesoria dodają szyku i elegancji przyciągając wzrok widowni.

 • Dance Naturals

  Dance Naturals to włoski brand luksusowy oferujący najwyższej jakości buty do tańca towarzyskiego produkowane z najlepszych materiałów, by zapewnić maksymalne dopasowanie do stopy tancerza i komfort.

  Marka Dance Naturals swoje buty produkuje własnoręcznie według ściśle określonych standardów, by zadowolić każdego tancerza i tancerkę, nawet tych najbardziej wymagających. Unikalne wzory i kolory, szeroki wachlarz dostępnych modeli i rodzajów obcasa powoduje, że w butach Dance Naturals tańczą najlepsi włoscy tancerze i mistrzowie w swoim fachu.

 • Dansport (IDS)

  Dansport to bazowa kolekcja marki International Dance Shoes przeznaczona raczej dla osób mniej zaawansowanych, początkujących i amatorów, jednocześnie nieco tańsza od reszty kolekcji brytyjskiej marki.

 • DanzArte

  Akcesoria marki DanzArte podbijają serca tancerzy i tancerek w wielu krajach. Firma stworzona została przez węgierskich tancerzy József Cserta i Andrea Paolini, by nawet drobnymi przedmiotami codziennego użytku zwracać uwagę na piękno tańca jako sztuki.

  0 produkty/ów

 • Fays

  Fays to irlandzki producent butów do tańców irlandzkich. Każda para butów szyta jest ręcznie z ogromną dbałością o szczegóły, dzięki czemu noszone są przez tancerzy z całego świata.

  Starannie wyselekcjonowane materiały, z których szyte są buty, komfort i wygoda powodują, że marka Fays odpowiedzialna jest za szycie butów dla Riverdance, jednego z najpopularniejszych na świecie zespołów irlandzkich.

 • Freed of London

  Londyńska marka założona w 1929r. wykorzystuje swoje doświadczenie produkując ubrania, buty i akcesoria używane przez tancerzy w ponad 50 krajach,. 

 • Gantlé

  Włoska marka założona we Florencji oferująca buty do tanga argentyńskiego. Szeroki wybór butów, wysoka jakość i komfort zapewniły marce szybką rozpoznawalność i spore grono klientów.

  Poza butami firma Gantle oferuje również kolekcje ubrań tanecznych, które swoimi fasonami zapewniają tancerzowi i tancerce wyróżnianie się na parkiecie.

  0 produkty/ów

 • Gaynor Minden

  Otwarta w 1993r. w Nowym Yorku firma Gaynor Minden specjalizuje się w produktach dla osób tańczących balet. Ich autorskie pointy podbiły świat i cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalnych tancerzy najsłynniejszych teatrów tańca i oper.

  Marka oferuje również liczne akcesoria i ubrania taneczne projektowane tak, by perfekcyjnie wspólpracowały z tancerzem, zarówno na scenie, jak i na treningu.

 • Grand Prix

  Ukraińska renomowana marka Grand Prix to rodzinna firma stworzona przez byłe profesjonalne tancerki tańca towarzyskiego i klasycznego, które przekuły jedną pasję, w drugą.

  Ich mottem było produkowanie ubrań maksymalnie komfortowych, nie rezygnując przy tym z wyjątkowych designów i dopracowanych stylistycznie form.

  Według założycielek marki istnieją 3 ulubione słowa tancerzy opisujące ubrania i buty do tańca: stylowy, wygodny oraz niedrogi - i takie właśnie warunki spełniają produkty Grand Prix.

  Projektowane przez tancerkę, dopracowywane we współpracy z wybitnymi artystami parkietów i testowane na licznych pokazach i treningach, a następnie produkowane na Ukrainie, z włoskich, wyselekcjonowanych tkanin najwyższej jakości - właśnie takie są produkty Grand Prix. 

  Firma Stakato jest obecnie największym dystrybutorem produktów marki Grand Prix w Polsce.

 • Grishko

  Założona w 1989r.  firma Grishko zyskała międzynarodowy rozgłos oferując szeroki wachlarz produktów dla tancerzy.

  Na szczególną uwagę zasługują pointy, w których wytwarzaniu - autorską metodą łączącą tradycję z odrobiną nowoczesności - specjalizuje się marka.

  Ich pointy, baletki, czy ubrania treningowe i sceniczne używane są przez tancerki i tancerzy na całym świecie. Grishko w swoim asorytmencie ma również liczne produkty ocieplające - buty, spodnie, a nawet całe kombinezony.

  Ponadto, w ofercie sklepu Stakato mamy też buty i ubrania taneczne dla najmłodszych, by każdy młody pasjonat tańca czuł się pewnie i komfortowo.

 • Hullachan

  Hullachan to działająca od kilkunastu lat marka uzupełniająca Antonio Pacelli. Główny projektant - Craig Coussins - spędził wiele lat na rynku tanecznym, dopasowując i projektując obuwie do tańca klasycznego, jazzu, a w końcu tańca irlandzkiego. Współpracował z największymi światowymi operami, wybitnymi tancerzami poszczególnych stylów, a nawet z marką Capezio.

  Spostrzeżenia Craiga, oparte na dużym doświadczeniu oraz wnikliwe, wieloletnie studiowanie anatomii i fizjologii tancerzy, mają przełożenie na projekty jego obuwia. Marka Hullachan jest skoncentrowana na zdrowiu stóp tancerzy i czuwa nad tym, aby oferowane produkty wspierały tancerzy w rozwijaniu pełni swoich możliwości.

 • Intermezzo

  Intermezzo to marka wywodząca się z Hiszpanii,  posiadająca prawie 100-letnie doświadczenie. Oferuje akcesoria oraz damską i męską odzież taneczną m.in. dla tancerzy baletu, tańca klasycznego, czy tańców latynoamerykańskich, zarówno na scenę, jak i na treningi.

  Na szczególną uwagę w ofercie Stakato zasługuje szeroka gama odzieży ocieplającej - getry, szorty, spodnie, swetry i bolerka - oraz komfortowa odzież sportowa, na treningi taneczne, fitness, jogę.

 • International Dance Shoes

  Luksusowa marka z Wielkiej Brytanii oferuje najwyższej jakości buty do tańca klasycznego i latino. W rodzinnej firmie International Dance Shoes buty szyte są ręcznie, a następnie sprzedawane w wielu krajach.

  Ich produkty są komfortowe i perfekcyjnie przylegają do stopy,  jednocześnie doskonale prezentując się na stopie tancerza lub tancerki.

 • Juli Garden

  Juli Garden to polska firma z siedzibą w Łodzi, która sprzedaje swoje produkty międzynarodowo. W swoim asortymencie posiada wysokiej jakości ubrania taneczne męskie, damskie i dzięciece.

 • Kozdra

  Pracownia obuwia tanecznego "Kozdra" istnieje od 1977 roku. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Jest jedną z najstarszych firm w Polsce produkującą obuwie do tańców standardowych i latynoamerykańskich.  Buty wykonywane są ręcznie z ogromną dbałością o szczegóły.

 • Kryolan

  Kryolan to niemiecka firma od połowy XXw. zajmująca się produkcją kosmetyków scenicznych. To, co wyróżnia Kryolan to fakt, że nie korzystają oni z gotowych przepisów, a sami opracowują receptury dla maksymalnych efektów. Kosmetyki tej marki są rekordowo trwałe, zapewniają doskonałe krycie i umożliwiają stworzenie perfekcyjnego wyglądu dla tancerzy i aktorów teatralnych, czy filmowych.

 • Ottante

  Ottante to włoska marka zajmująca się produkcją profesjonalnych kosmetyków. W swojej ofercie posiada m.in. supertrwałe kosmetyki do makijażu, specjalne płyny brązujące, które wyrównują koloryt skóry czy utrwalacze do makijażu. Ich autorskie receptury sprawiają, że iprodukty trzymają się na skórze nawet podczas bardzo intensywnego tańca, czy treningu.

 • Portdance

  Portugalska marka premium Portdance oferuje wysokiej jakości buty do high heels, tańców latino, a także szeroki wybór butów treningowych. Zachwycające wzory i kolory, a także perfekcyjne wykonanie to główne zalety tej marki.

 • Pridance

  Pridance to marka włoska oferująca szerokie spektrum odzieży tanecznej. Bezszwowa biielizna, rajstopy,  topy i spodnie treningowe tej marki, które posiadamy w ofercie Stakato są lubiane i używane przez tancerzy w wielu krajach.

  Wysoka jakość, selekcjonowane materiały i komfort w tańcu, jakie zapewniają ubrania Pridance powodują, że jest to perfekcyjny wybór zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów.

 • Proficz Dance Shoes

  0 produkty/ów

 • Silky Dance

  Silky dance to brytyjska marka z ponad 50 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji  akcesoriów tanecznych takich jak bielizna, getry, czy szeroki wybór różnego rodzaju rajstop i legginsów najwyższej jakości.

 • Stakato

  Marka własna naszego sklepu. We współpracy z najlepszymi krawcami i szewcami w kraju tworzymy autorskie buty, ubrania i akcesoria, które doskonale wypełniają niszę na rynku, którą zauważyliśmy.

  Nasze spódnice, spodnie treningowe, buty do standardu, czy latino są szczegółowo testowane przez zaprzyjaźnionych tancerzy zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.

  Projektujemy wg potrzeb, szyjemy z najlepszych dostępnych materiałów w trosce o to, by zapewnić Państwu wszystko co najlepsze i najwyższej jakości.

 • Supadance

  Supadance to brytyjska marka premium, która jest obecna na rynku butów tanecznych od ponad 50 lat. Przyciągające wzrok wzory i kolory, różne modele i rodzaje wysokości obcasa powodują, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Buty marki Pridance zachwycą nawet najbardziej wymagających tancerzy, a ich staranne wykonanie zapewni ultra komfort i dopasowanie do stopy.

 • Swarovski

  Oryginalne, austriackie kryształki Swarovski pobudzą Twoją kreatywność swoim niezrównanym blaskiem, bogactwem odcieni i dodatkowych efektów (np. Aurora Borealis stworzonym na zlecenie Christiana Diora). Świat mody i tańca pokochał cyrkonie Swarovski od pierwszego wejrzenia - 120 lat temu.

  Marka Swarovski jest pionierem i liderem rynku kamieni sztucznych, które oferujemy w trzech wariantach - do tradycyjnego przyklejania, z klejem termoaktywnym hot-fix oraz z dziurkami do przyszywania. Ozdabiaj nimi odzież, obuwie, włosy i ciało

 • Tangolera

  Włoska marka Tangolera specjalizuje się w produkcji butów do tanga. Założycielem Tangolery jest słynny włoski mistrz tanga - Pasquale Girardi, który marzył o stworzeniu butów tak zaprojektowanych, by dawać tancerzowi maksymalny komfort i wygodę, jednocześnie posiadając unikalne wzory i kolory.

  Tangolera jest marką dla wymagających tancerzy, buty szyte są ręcznie i wciąż są ulepszane, by maksymalnie dopasowywały się do stopy.

 • Wear Moi

  Marka Wear Moi powstała w 1989r. w Monako z inicjatywy dwojga tancerzy Ballet Monte-Carlo. Firma przeszła daleką drogę od jednorazowego zaprojektowania kostiumów na warsztaty z choreografii po produkcję szerokiej gamy różnego rodzaju kostiumów damskich, męskich, akcesoriów i baletek, po które chętnie sięgają tancerki i tancerze baletowi w ponad 50 krajach.