Kategorie

Spodnie ocieplające by Jurgita Dronina Bosaddo

JURGITA DORNINA FOUNDATION

Długie spodnie ocieplające w modernistycznych kolorach.

Model należy do kolekcji stworzonej przez Jurgitę Droninę - pierwszą solistkę The National Ballet of Canada. Założeniem kolekcji jest wydobywanie indywidualności tancerza i siły jego charakteru oraz hołdowanie artyzmowi i determinacji w osiąganiu celów.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

679,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Długie spodnie z szeroką gumą przy nogawkach z kolekcji Bosaddo by Jurgita Dronina - zaprojektowane przez pierwszą solistkę The National  Ballet of Canada.

Wykonane z najwyższej jakości wyselekcjonowanych materiałów, nie krępujących ruchów. Spodnie utrzymują ciepło struktur mięśniowych, minimalizując ryzyko kontuzji z wychłodzenia.

W pasie znajduje się elastyczny ściągacz oraz sznurek do regulacji. Po bokach nogawek znajdują się ozdobne lampasy z logo kolekcji. Spodnie wyposażone są w kieszenie.

Doskonała odzież uzupełniająca dla aktywnych tancerzy klasycznych, współczesnych, towarzyskich. Spodnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przerwy w ruchu/aktywności stwarzają konieczność ponownej rozgrzewki. Dzięki odzieży utrzymującej ciepło, mięśnie dłużej pozostają w stanie gotowości do wysiłku.

Głównym motto kolekcji "Jurgita Dronina" jest Odzież z celem. 10% ze sprzedaży produktów z tej kolekcji jest przeznaczana na fundację Jurgita Dronina Foundation, która zapewnia wsparcie młodym tancerzom na początku ich kariery.

Prać ręcznie w 40°C.

Wyprodukowano ręcznie na Litwie.

Skład: mikrofibra poliestrowa 100%
Więcej o marce Bosaddo

Inne produkty z tej samej kategorii