Kategorie

Podkład w sztyfcie TV Paint Stick Kryolan

Silnie kryjący podkład sceniczny w wygodnie formie kremowego sztyftu - ciemne odcienie w roli bronzera.

Testery wybranych odcieni dostępne w sklepie stacjonarnym!

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Podkład TV Paint Stick może być stosowany do makijażu twarzy i ciała. Jego kremowa konsystencja i wygodna forma sztyftu ułatwiają dozowanie i aplikację (gąbką kosmetyczną, palcami lub pędzlem) oraz zapewniają dokładne, równomierne rozprowadzenie podkładu bez plam i smug.

Podkład bardzo silnie kryjący (o właściwościach korektora), skutecznie pokrywa niedoskonałości i przebarwienia. Ceniony jest za trwałość i wydajność, a także za wielofunkcyjność - sprawdzi się jako bronzer na pokazach tanecznych, jako podkład bezpośrednio na bazę oraz do modelowania i konturowania twarzy.

Ciemne odcienie pełnią funkcję bronzera do twarzy i całego ciała (przyciemniają cerę i nadają "latynoamerykański" wygląd), a w razie potrzeby zamaskują niedoskonałości i wyrównają koloryt skóry. Po nałożeniu należy zmatowić podkład pudrem, najlepiej transparentnym. Dla przedłużenia trwałości podkładu w ekstremalnych warunkach zaleca się wykończenie makijażu utrwalaczem KRYOLAN.

TV Paint Stick to produkt specjalistyczny przeznaczony do stosowania na scenę i wybieg, do stylizacji wieczorowych, na specjalne okazje, podczas sesji zdjęciowych i na plany filmowe - nie jest polecany do długotrwałego codziennego użytku. Najlepszy efekt daje stosowanie podkładu w warunkach sztucznego oświetlenia.

KRYOLAN to wiodący producent profesjonalnych akcesoriów i kosmetyków charakteryzatorskich, kolorowych i pielęgnacyjnych. Wysokiej jakości produkty tej marki są doceniane przez profesjonalnych wizażystów oraz wiodą prym w teatrach, na sesjach fotograficznych, na planach filmowych i telewizyjnych na całym świecie. Składniki poszczególnych kosmetyków są tak dobierane, aby mogły być stosowane na skórze każdego typu.


Więcej o marce Kryolan

Inne produkty z tej samej kategorii