Kategorie

Ręcznik chłodzący Bloch

Nowoczesny sportowy ręcznik na miarę XXI wieku - chłodzi, gdy temperatura rośnie. Technologia dla sztuki!

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

116,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Innowacyjny ręcznik chłodzący Bloch wykonany z przyjemnej lekkiej mikrofibry z technologią długotrwałego chłodzenia pod wpływem wody. Technologia ta została opracowana z udziałem sportowców i jest dedykowana wszystkim osobom czynnie uprawiającym różne formy aktywności fizycznej, w tym tancerzom.

Ręcznik Bloch skutecznie obniża temperaturę ciała w czasie dużego wysiłku i wysokich temperatur. Jest niezastąpiony przy intensywnych treningach, warsztatach i zajęciach tanecznych w ciepłe dni.

Sposób użycia: dokładnie zmocz ręcznik wodą i dobrze wyciśnij nadmiar płynu, a następnie kilkakrotnie dynamicznie strzepnij ręcznik trzymając go za dwa końce. Ruch powietrza sprawi, że po kilku minutach ręcznik zacznie przyjemnie chłodzić, dzięki technologii, która obniża temperaturę cząsteczek wody w stosunku do otoczenia.

Pamiętaj, aby w trakcie używania ręcznik pozostawał wilgotny. Jeśli zbytnio się rozgrzeje, ponownie mocno go strząśnij, aby na nowo aktywować efekt chłodzenia.

Ręcznik chłodzący Bloch jest zapakowany w poręczną plastikową tubę, która pozwoli Ci zabrać wilgotny ręcznik gdziekolwiek chcesz.

Wskazówki dotyczące użytkowania: można prać w pralce w niskiej temperaturze, wirować na niskich obrotach, nie prasować, nie używać płynu do płukania i wybielaczy. Przechowywać w tubie, z dala od wilgoci.

Kolor: łososiowy / róż baletowy

Wymiary: 12" x 33" (ok. 30,5 x 84 cm)


Więcej o marce Bloch

Inne produkty z tej samej kategorii