Nakładki ochronne na obcasy

Ochronne nakładki na obcasy butów tanecznych - wytrzymały, krystaliczny materiał, dostępnych aż 8 kształtów!

Wypróbuj Flare SUPER - prawdopodobnie najbardziej odporne nakładki na polskim rynku.

Więcej szczegółów

691 Przedmioty

10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Nakładki wykonane są bardzo wytrzymałego, ale elastycznego materiału, co ułatwia ich zakładanie i wymianę.
W wersji bezbarwnej nakładki są krystaliczne - nie mają żółtawej poświaty. Do czarnego obuwia polecamy czarne nakładki, które będą mniej widoczne i optycznie "podniosą" obcas.

Tancerzom sportowym i zawodowym polecamy Flare SUPER - nakładki na klasyczny obcas kieliszkowy wykonane z najbardziej wytrzymałego materiału dostępnego na polskim rynku (zalecamy rozgrzać nakładki przed założeniem).

Kilka powodów, dla których warto używać nakładek:

- chronią parkiet przed zarysowaniami pozostawianymi przez fleki obcasów (z tego powodu ochraniacze są wymagane na turniejach tańca i w większości szkół tanecznych),

- zabezpieczają fleki przed zużyciem i uszkodzeniem, dzięki czemu obuwie wygląda bardziej estetycznie,

- wymiana zużytej nakładki jest łatwa i nie wymaga korzystania z usług szewca. Każda tancerka może wymienić ją na nową samodzielnie.

Ochraniacze, zwane też korkami lub fleczkami, wykonane są z materiału, który jest równocześnie elastyczny i wytrzymały. Nakładki należy przed założeniem rozgrzać, np. w dłoniach, z użyciem suszarki lub ciepłej wody (po czym starannie osuszyć!) i założyć na obcas pozwalając na rozciągnięcie się silikonu.

Prawidłowo dobrane i założone ochraniacze dokładnie przylegają do obcasa. Zużyte nakładki należy zdjąć rozgrzewając je lub nacinając (ostrożnie, aby nie uszkodzić buta), po czym wymienić na nowe.

Cena dotyczy 1 pary nakładek.

Inne produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: