Damskie i dziewczęce

Dla tancerek zrobienie dobrego wrażenia wizualnego jest szczególnie ważne. W tańcu zawsze chcą wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. Ubiór – estetyczny kostium baletowy czy stylowa sukienka do latino – to ważny element scenicznego spektaklu. Stworzenie wizerunku jest sztuką, wymaga więc inspiracji. Tej zaś pragniemy dostarczyć naszym Klientom, oddając do Ich dyspozycji szeroką ofertę strojów i dodatków w różnych stylach, wysokiej jakości. Liczy się również wygoda, dlatego proponujemy komfortową, markową odzież do treningów. Poniżej pełna oferta odzieży tanecznej damskiej i dziewczęcej.

Podkategorie

  • Odzież

    Stakato oferuje profesjonalną odzież do tańca damską i dziewczęcą, najlepszych marek. Poniższa kategoria obejmuje wygodną odzież treningową znanych związanych z tańcem producentów, w tym Superdance czy Intermezzo, jak również spódnice i sukienki do tańca, w różnych kolorach i wzorach oraz specjalistyczną bieliznę. Oferujemy wygodne topy, uniwersalne legginsy i spodnie dresowe, różne warianty body, szorty, bawełniane koszulki sportowe, szlafroki i wiele innych.

  • Dodatki, ozdoby

    Taniec to sztuka, w wizerunku tancerza ważny jest zatem każdy szczegół. Poniżej prezentujemy szeroką ofertę dodatków i ozdób do strojów, w tym eleganckiej i wyjątkowo lekkiej biżuterii, która podczas pokazu czy turnieju doda blasku każdej kreacji, czy też orientalnych chust do tańca. Znajdą tu Państwo również ciepłe getry, skarpetki antypoślizgowe, stylowe kabaretki i wiele innych elementów do strojów treningowych oraz na specjalne okazje.

na stronę