Kategorie

Aplikator elektryczny do kryształków hotfix - 10 końcówek Zobacz większe

Aplikator elektryczny do kryształków hotfix - 10 końcówek

Elektryczny aplikator kamieni hotfix Sew Mate z dziesięcioma wymiennymi końcówkami i wygodnym stojakiem. Niezbędny przy aplikacji kryształków, pereł i dżetów z warstwą kleju na podstawie. Gotowy do pracy w 2 minuty!

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

206,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Aplikator DW-AW03 marki Sew Mate przeznaczony jest do aplikacji cyrkonii i innych elementów dekoracyjnych typu hotfix na tkaninach, wyrobach skórzanych, plastiku, drewnie.

Zestaw zawiera pięć różnych końcówek z wgłębieniami, które należy dobierać odpowiednio do rozmiarów przyklejanych kamieni: ss6 (2mm), ss10 (3mm), ss16 (4mm), ss20 (5mm), ss34 (7mm).

Kryształy hotfix posiadają na podstawie warstwę kleju, który topi się pod wpływem ciepła wytwarzanego przez aplikator. Poręczny kształt i antypoślizgowy, silikonowy uchwyt aplikatora zapewniają wygodną i precyzyjną aplikację kamieni.

Dodatkowo komplet zawiera trzy płaskie końcówki o średnicach 5mm, 9mm oraz 19mm, które pełnią kilka funkcji:

- są pomocne w przypadku trudności z aplikacją skomplikowanego wzoru. Wystarczy ułożyć kryształki na tkaninie, a następnie powoli je rozgrzewać płaską końcówką do momentu, gdy klej stanie się płynny i wniknie w tkaninę przytwierdzając kryształek do materiału.

- umożliwiają przyklejanie kryształów hotfix o różnorodnych kształtach i rozmiarach. Należy położyć kryształ w odpowiednim miejscu na wybranej powierzchni i docisnąć do niego rozgrzaną końcówkę na ok. 10-25 sekund.

- pozwalają na korygowanie miejsca przyklejenia cyrkonii (pod wpływem ciepła klej ponownie staje się płynny, dzięki czemu możliwe jest nieznaczne przesunięcie kryształu na tkaninie).

W zestawie znajdują się także dwie płaskie końcówki typu "żelazko", które dopieszczą Twój strój pokazowy w najdrobniejszych detalach.

Aplikator posiada podświetlany włącznik. Do kompletu dołączono również metalowy stojak, dzięki któremu praca z rozgrzanym aplikatorem jest łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Model: DW-AW03
Moc: 5W
Napięcie: 110-240V

Jak używać aplikatora hotfix? ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY

Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do produktu.

Inne produkty z tej samej kategorii