Kategorie

Buty ocieplające metaliczne Warm Up Boots Grishko

Wystrzałowe ocieplacze Grishko z metalicznym wykończeniem i ze sprytnym systemem utrzymywania ciepła. Dla tancerek, które lubią chodzić własnymi drogami.

Więcej szczegółów

14 Przedmioty

363,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ocieplacze zapobiegają wychłodzeniu mięśni i ścięgien podczas przerw w tańcu (między zajęciami / wejściami na scenę), ponadto chronią obuwie przed zabrudzeniem. Sprawdzają się na przesłuchaniach i próbach, polecane są zwłaszcza uczniom szkół baletowych i tancerzom scenicznym. Buty ocieplające można zakładać bezpośrednio na stopy, na napalcówki / bezpalcówki, pointy i baletki, w tym baletki irlandzkie.

Fantastyczne wzornictwo i praktyczne rozwiązania to atuty ocieplaczy marki Grishko. Wykończone są metalicznymi materiałami, które w razie przybrudzenia można przemywać wilgotną szmatką.

U wylotu cholewki ocieplacze są zaopatrzone w gumkę, a wokół stawu skokowego i na wysokości podbicia zastosowano szeroką gumę z mechanizmem zaciągającym. Dzięki tym rozwiązaniom ocieplacze minimalizują straty ciepła w obrębie stóp i kostki, pośrednio zapobiegając kontuzjom.

Antypoślizgowa, pełna podeszwa jest łatwa do czyszczenia, a pianka pod wewnętrzną wkładką amortyzuje każdy krok i zapewnia komfort zmęczonym stopom.

Ocieplacze są przeznaczone do użytku tylko w pomieszczeniach zamkniętych.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar Grishko
Rozmiar europejski
XXS 31-32
XS 33-34
S 34,5-35
M 36-37
L 37,5-38
XL 39-40
XXL 40,5-41
XXXL 42-43

Więcej o marce Grishko

Inne produkty z tej samej kategorii