Kategorie

Baletki elastyczne Synchrony Bloch

Komfort i piękno bez kompromisów dzięki elastycznej dzianinie i doświadczeniu marki Bloch. Nie będziesz chciał/a ich zdjąć!

Więcej szczegółów

42 Przedmioty

149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Baletki wykonane z płótna z dodatkiem rozciągliwych włókien, uszyte w sposób nadający im opływowy, dynamiczny kształt. Dzięki elastycznej tkaninie rozciągliwej we wszystkich kierunkach model

Synchrony bez trudu dopasowuje się do ciała jak druga skóra i współpracuje z tancerzem na każdym kroku rozciągając się i kurcząc, dokładnie odzwierciedlając kształt stopy.

Lekko usztywniona część piętowa baletki została zaprojektowana tak, aby maksymalnie podkreślić i uwydatnić łuk stopy. Podeszwa dwudzielna, z miękkiej skóry naturalnej.

Na obwodzie baletki zastosowano płaską, komfortową gumkę, która skutecznie osadza obuwie na stopie. Model został również zaopatrzony w dwie krzyżujące się, szerokie gumki przytrzymujące  - już wszyte i gotowe do użycia!

UWAGA!
Dla ciasnego/profesjonalnego dopasowania
(bez zapasu, z uwzględnieniem możliwego rozciągnięcia się baletek w trakcie użytkowania)- wybierz rozmiar noszony na co dzień
Dla luźniejszego/komfortowego dopasowania ("na styk" lub z zapasem) - wybierz rozmiar o 0,5 lub 1,5 większy od noszonego na co dzień.

Orientacyjna tabela rozmiarów:


Więcej o marce Bloch

Inne produkty z tej samej kategorii