Kategorie

Lista produktów producenta: Werner Kern

Motto marki Werner Kern brzmi 'poczuj różnicę' - a różnica tkwi w szczegółach - w materiałach, w kształcie obcasa i proporcjach. Skórzane obuwie taneczne z linii COMFORT polecamy zwłaszcza tancerzom turniejowym grupy senior oraz hobbystom poszukującym stabilnego, komfortowego obuwia na imprezy taneczne.

Niemiecka marka taneczna Werner Kern od ponad 40 lat cieszy się uznaniem wśród hobbystów i profesjonalistów. Obuwie oferowane przez Werner Kern cechuje wysoka jakość wykonania i nieprzeciętny komfort, które doceniane są zarówno przez tancerzy, jak i hobbystów-amatorów dobrej zabawy na parkiecie podczas imprez okolicznościowych.


Marka stawia wyłącznie na najlepsze, starannie dobrane materiały - głównie skóry gładkie i lakierowane, nubuk i zamsz - które dopasowują się do indywidualnego kształtu stóp oraz zapewniają ekskluzywne, eleganckie wykończenie, odpowiednie na ważne okazje. Każdy element obuwia Werner Kern został zaprojektowany z myślą o komforcie podczas wielogodzinnego tańca - na turnieju, weselu, roztańczeniach, balu karnawałowym...


Z szerokiej oferty Werner Kern wybraliśmy dla Państwa obuwie z segmentu COMFORT, które wyróżnia się:
- klasycznym fasonem, który gustownie uzupełni różne stylizacje,
- komfortową szerokością,
- stabilnymi obcasami typu Cuban oraz
- szerokimi, anatomicznie profilowanymi wkładkami, zapewniającymi pewne podparcie dla stóp.

Więcej