Kategorie

Konkurs sylwestrowy – OSTATNIE TANGO

Czas trwania konkursu: od 18.11.2016 do 15.12.2016 r.

1. Organizatorem konkursu jest firma Stakato Ireneusz Grajczyk z siedzibą w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 21.

 1. Konkurs prowadzony jest na profilu Facebook „Stakato – salon dla tancerzy”: https://www.facebook.com/pages/Stakato-salon-dla-tancerzy/396795190334803
 2. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, niezależnie od miejsca zamieszkania.
 3. Konkurs polega na skonstruowaniu odpowiedzi na pytanie konkursowe (powyżej).
 4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dodanie facebook’owego profilu „Stakato – salon dla tancerzy” do ulubionych poprzez kliknięcie przycisku „Lubię to!” na stronie https://www.facebook.com/pages/Stakato-salon-dla-tancerzy/396795190334803 .
 5. Organizator konkursu zamieści na powyższym profilu Facebook baner informujący o niniejszym konkursie. Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się na swoje konto Facebook i zamieścić autorską odpowiedź na PYTANIE KONKURSOWE w komentarzu do w/w zdjęcia. Odpowiedzi mogą być zgłaszane jedynie poprzez opublikowanie ich na profilu Facebook. Jeden uczestnik może udzielić tylko jednej odpowiedzi. W przypadku zamieszczenia przez jednego uczestnika większej liczby odpowiedzi niż wymagana, do udziału w konkursie zostanie zakwalifikowana pierwsza nadesłana.
 6. Stakato zastrzega sobie prawo do ukrycia/usunięcia odpowiedzi, która jest niezgodne z tematyką konkursu, narusza dobre imię organizatora, zawiera wulgaryzmy lub w inny sposób narusza normy społeczno-obyczajowe.
 7. Zamieszczenie komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod banerem konkursowym jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 8. Komentarze z odpowiedziami można zamieszczać w dniach od 18.11.2015 r. do 15.12.2016 r. Odpowiedzi udzielane po upływie tego terminu nie biorą udziału w konkursie.
 9. O wynikach konkursu decyduje losowanie przeprowadzone przez Organizatora konkursu w obecności trzech osób.
 10. Rozwiązanie konkursu zostanie podane 16.12.2016 roku na profilu Facebook Organizatora konkursu. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt z Organizatorem celem ustalenia szczegółów odbioru nagród.
 11. Nagrodami w konkursie są usługi i produkty oferowane przez Organizatora konkursu. Według miejsc:

  - I miejsce – ozdabianie obuwia kryształkami Swarovski (do 10 kryształków jednej wielkości i koloru; pod warunkiem, że materiał na to pozwoli i obuwie będzie fabrycznie nowe) LUB utrwalacz DermaColor Fixer Spray

  - II miejsce – rajstopy połyskliwe Shimmery Sansha LUB komplet biżuterii Rosa/Corina/Elora (do wyboru)

  - III miejsce – rajstopy kabaretki wieczorowe

  Nagrody nie łączą się i nie podlegają wymianie na żaden ekwiwalent produktowy lub pieniężny. Organizator konkursu pokrywa koszty wysyłki nagród na terenie kraju.
 12. Serwis Facebook nie sponsoruje, nie popiera i nie jest organizatorem konkursu oraz jest zwolniony przez uczestników z wszelkiej odpowiedzialności za przebieg i wynik konkursu.
 13. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za okoliczności niezależne, które zakłócą lub przerwą trwanie konkursu, w tym błędne działanie, problemy techniczne i awarie lub wyłączenie serwisu Facebook.
 14. Dane osobowe uzyskane od uczestników konkursu zostaną wykorzystane tylko przez firmę Stakato i tylko w celach bezpośrednio związanych z przebiegiem konkursu. Dane nie będą udostępniane osobom trzecim ani wykorzystywane w celach marketingowych.
 15. Przesłanie odpowiedzi na konkurs jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem przez uczestnika zgody na ewentualne wykorzystanie odpowiedzi w celach marketingowych tylko i wyłącznie przez firmę Stakato (na stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz w materiałach reklamowych).