Kategorie

Hullchan Ultralite Zobacz większe Sale!

Hullachan Ultralite

Oto One - TE "czerwone" buty do stepu. Innowacyjny, znany i uwielbiany model Hullachan dla wymagających.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

935,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Model Ultralite marki Hullachan to obuwie do tańca irlandzkiego zaprojektowane dla doświadczonych tancerzy pokazowych i sportowych na poziomie Open/Championship.

Model Ultralite jest równocześnie ultralekki i wytrzymały, dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych materiałów i obcasów z komorą generującą echo, które pozwalają wydobyć maksimum dźwięku przy mniejszym wysiłku.

Buty do tańca irlandzkiego Ultralite zostały wyposażone w miękki kołnierzyk wokół zapiętka. To rozwiązanie świetnie sprawdza się również w przypadku wąskich pięt z tendencją do wysuwania się z obuwia.

Najważniejsze cechy modelu Hullachan Ultralite:

- lekkość - możesz tańczyć godzinami!

- elastyczność od samego początku użytkowania - nie musisz czekać i "łamać" podeszwy, buty niemal natychmiast są gotowe na scenę,

- innowacyjne obcasy Concorde Lite - wykonane z bardzo odpornego materiału (mocno skompresowana kompozycja kilku składników), z wybrzuszeniem po wewnętrznej stronie, aby ułatwić wykonywanie clicków i zapewnić za każdym razem spektakularny efekt czystego, ostrego dźwięku. Wewnętrzna komora wzmacnia dźwięk i decyduje o lekkości obcasa.

- czubki Liberty Tips - wybór wielu najlepszych tancerzy na świecie - dające klarowny, ostry dźwięk o wysokim rezonansie (porównywany do strzału - gun shot),

- miękkie wykończenie górnej krawędzi zapiętka (kołnierz) zapobiegające podrażnieniom i powstawaniu pęcherzy oraz redukujące nacisk na ścięgno Achillesa,

- cholewka ze skóry wysokiej jakości dla profesjonalnego wizerunku scenicznego,

- staranne, mocne szwy, zwłaszcza w okolicy czubka dla większej wytrzymałości obuwia,

- wewnętrzna wyściółka z podwójnej warstwy amortyzującego materiału - wsparcie dla Twoich stawów i większy komfort tańca.

WSKAZÓWKA: Możliwe jest używanie elastycznej gumki zamiast sznurówek. Takie rozwiązanie skraca czas potrzebny na zmianę obuwia.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta33,544,555,566,577,588,59
Długość stopy [cm]2222,322,52323,52424,52525,52626,426,927,4

Więcej o marce Hullachan

Inne produkty z tej samej kategorii