Kategorie

Sukienka turniejowa welurowa Masha

Sukienka turniejowa z modnego weluru.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

378,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sukienka z okrągłym dekoltem, doszytą częścią majtkową i z dyskretnym zamkiem błyskawicznym z tyłu. Posiada szwy wyszczuplające oraz długie rękawy zakończone pętelką do założenia na środkowy palec. Spódniczka została wykończona krynoliną ukrytą pod krawędzią materiału.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina jest niedozwolona do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - sukienka dozwolona we wszystkich grupach wiekowych dzieci

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Więcej o marce Stakato

Inne produkty z tej samej kategorii