Kategorie

Sukienka turniejowa z koronką - długi rękaw

Sukienka turniejowa z jaskrawej lycry z dekoracją z elastycznej koronki.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

313,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sukienka z koronkową dekoracją na torsie i plecach, z dyskretnym zamkiem błyskawicznym z tyłu. Posiada okrągły dekolt i długie rękawy zakończone pętelką do założenia na środkowy palec.

Kostium składa się z body i spódniczki, której brzegi wykończone są schowaną krynoliną, dzięki czemu spódniczka ładnie unosi się i "pracuje" w tańcu.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina jest niedozwolona do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - sukienka dozwolona we wszystkich grupach wiekowych dzieci

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Inne produkty z tej samej kategorii