Kategorie

Sukienka turniejowa z koronką - rękaw 3/4

Sukienka turniejowa z półmatowej lycry, z wygodnym rękawkiem 3/4 i koronkową dekoracją.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny w podanej konfiguracji. Spróbuj zmienić parametry (kolor, obcas, materiał, tęgość itp.)

311,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sukienka z koronkową wstawką na torsie i na plecach, z rękawami długości 3/4 i dyskretnym zamkiem błyskawicznym z tyłu kostiumu. Sukienka składa się z body (bez zapięcia w kroku) oraz doszytej spódniczki, której brzegi wykończone są ukrytą krynoliną.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina jest niedozwolona do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - sukienka dozwolona we wszystkich grupach wiekowych dzieci

Skład: poliamid 90%, elastan 10%

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Inne produkty z tej samej kategorii