Kategorie

Sukienka turniejowa aksamitna ze stójką

Modna sukienka turniejowa z długim rękawem i stójką.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

381,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sukienka wykonana z miękkiego, połyskliwego aksamitu, ze stójką i długimi rękawami. Rękawy zakończone są pętelką zakładaną na palec. Kostium składa się z body z doszytą spódniczką o lekko obniżonym stanie. Body posiada tzw "princess seams" - podłużne szwy wysmuklające sylwetkę, a z tyłu zastosowano dyskretny zamek błyskawiczny. Na brzegu spódniczki znajduje się ukryta krynolina, która ładnie układa się podczas tańca.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina jest niedozwolona do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - krynolina ukryta w materiale jest dozwolona we wszystkich grupach tanecznych

Skład: poliamid 90%, elastan 10%

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Inne produkty z tej samej kategorii