Kategorie

Sukienka turniejowa z krynoliną - krótki rękaw

Klasyczna sukienka z krótkim rękawem, urozmaicona krynoliną.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

259,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sukienka wykonana z półmatowej lycry. Posiada krótkie rękawy i dyskretny zamek z tyłu. Sukienka składa się z body (bez zapięcia w kroku, zakładane przez dekolt) z doszytą spódniczką. Na torsie znajdują się długie przeszycia zwane "szwami księżniczki", które dodają sylwetce smukłości.

Od wewnątrz na brzegach spódniczki została doszyta krynolina, która sprawia, że sukienka ładnie prezentuje się podczas tańca.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina jest niedozwolona do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - sukienka dozwolona we wszystkich grupach wiekowych dzieci

Skład: poliamid 90%, elastan 10%

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Inne produkty z tej samej kategorii