Kategorie

Komplet turniejowy - spódniczka i body krótki rękaw

Zestaw pokazowy dla najmłodszych pasjonatek tańca towarzyskiego.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

460,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Komplet składa się z body z krótkim rękawem i spódniczki. Na plecach body, znajduje się wycięcie w kształcie litery V oraz dyskretny zamek. Body jest wykonane z połyskliwej lycry - elastycznej i pozostawiającej swobodę ruchów.

Spódniczka posiada szeroką, komfortową gumę w pasie. Składa się z 2 warstw - błyszczącej satyny (podszytej na brzegu krynoliną) oraz miękkiego tiulu wykończonego ozdobną lamówką - na wierzchu. Spódniczka posiada również kokardę na agrafce, co pozwala na dowolnej jej odpinanie i przypinanie w wybranym miejscu.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina i ozdoby na spódnicy (tiul, kokarda) są niedozwolone do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - ozdobny na spódnicy (tiul, kokarda) są niedozwolone do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)

Skład body: poliamid 90%, elastan 10%
Skład spódniczki: poliester 97%, elastan 3%

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Inne produkty z tej samej kategorii