Kategorie

Sukienka turniejowa z włoskiego aksamitu - długi rękaw

Sukienka turniejowa wykonana z włoskiej tkaniny o intrygującym, niejednolitym połysku.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

467,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Aksamitna sukienka z długim rękawem zakończonym pętelką na palec. Zastosowano wysokiej jakości włoski aksamit o "zmierzwionej" strukturze, która przyciąga wzrok rozproszonym połyskiem.

Sukienka składa się z części body (bez zapięcia w kroku) oraz spódniczki. Na plecach znajduje się wycięcie w kształcie litery V oraz dyskretny zamek. Na brzegu spódniczki znajduje się kryta krynolina, która powoduje ładne układanie się materiału podczas tańca.

Uwagi dot. tańca sportowego:
Według przepisów PTT - krynolina jest niedozwolona do 11 r. ż. (Dzieci starsze - Grupa I)
Według przepisów FTS - sukienka dozwolona we wszystkich grupach wiekowych dzieci

Skład: poliamid 90%, elastan 10%

Prać ręcznie w 30 stopniach.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar producenta30323436384042
Rozmiar Stakato - wzrost [cm]116-122122-128128-134134-140140-146146-152152-158
Obwód klatki piersiowej [cm]58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
Obwód talii [cm]55-5857-5958-6160-6261-6463-6564-67
Obwód bioder [cm]63-6766-7069-7372-7675-7877-8281-86
Długość ramienia [cm]41,54344,54647,54950,5

Inne produkty z tej samej kategorii